Polska-Belgia 1:0. Bramka Mariusza Stępińskiego w reprezentacji Polski

(bart)
Młody widzewiak Mariusz Stępiński to podpora reprezentacji Polski do lat siedemnastu maciej stanik
W swoim pierwszym meczu mistrzostw Europy do lat 17 w Słowenii reprezentacja Polski pokonała Belgię 1:0 (0:0). Jedynego gola zdobył napastnik Widzewa Mariusz Stępiński, który wykorzystał błąd rywali w 65 minucie.

Przez 90 minut grał również inny zawodnik klubu z al. Piłsudskiego, obrońca Patryk Stępiński.
W najbliższy poniedziałek (godz. 20.15) Polska zagra ze Słowenią. Czy doczekamy się kolejnego zwycięstwa? Z gospodarzami nigdy nie jest łatwo, ale nie tracimy nadziei.