tj, ww
POLSKA WŁOCHY wynik meczu [14.10.18] Polska Włochy Kto wygrał? Jaki był wynik [Polska Włochy GOL WIDEO] Polskapress
POLSKA WŁOCHY wynik meczu [14.10.18] Polska Włochy Kto wygrał? Jaki był wynik [Polska Włochy GOL WIDEO] Polska po bardzo słabej grze przegrywa kolejne spotkanie. Polska - Włochy 0:1. To, że przegrywamy tylko jedną bramką, możemy za to podziękować tylko włoskim piłkarzom, którzy dzisiaj byli bardzo nieskuteczni.

KONIEC MECZU!

91' GOOOOOL DLA ITALII!!!!!

Zasłużona bramka, niestety przegrywamy w samej końcówce meczu!

3 minuty doliczone
90' Lewandowski faulowany. Będzie rzut wolny. Może teraz... Glik strzela ale Donnarumma broni.
87' Piłka na połowie Polski. Włosi dążą do zwycięstwa ale są bardzo nieskuteczni. A w Polsce zmiana, Reca schodzi, Jedrzejczyk wchodzi. A gdzie Piątek?
Dlaczego nie gra dzisiaj Krzysztof Piątek? To chyba tylko wie Jerzy Brzęczek...
80' Rzut rożny dla Italii.
76' Berbardeschi teraz zza pola karnego ale nad poprzeczką. Znów mieliśmy szczęście.
74' Milik teraz pudłuje w 100 procentowej sytuacji. Co ten człowiek zrobił, on nie powinien już chyba grać w reprezentacji chociaż przez jakiś czas. Koszmarny kiks.
71' Bernardeschi sam na sam, głową i niecelnie. Teraz mieliśmy dużo szczęścia.
70' Włosi grają, my próbujemy, wciąż remis 0:0 na szczęście dla nas.
65' Piłka wpada do polskiej bramki! Rozklepali teraz obronę Polską ale Insignie został złapany na spalonym.
61' Rzut rożny dla Włochów. Wybijamy!
58' Grosicki uderza ale Donnarumma broni.
52' Rzut rożny dla Włochów. Dośrodkowanie ale Bernardesci na spalonym.
50' Mamy już tą minutę a nasza reprezentacja nie oddała żadnego celnego strzału.
48' Polacy rozpoczęli wysokim pressingiem. Dobrze to wgląda.
46' Polska Włochy -trwa druga połowa. Na boisku Kuba Błaszczykowski i Grosicki, zeszli Szymański i Linetty.

KONIEC I połowy Zapraszamy po przerwie.

44' Strzał Insignie i Szczęsny ratuje wynik! Ależ ładna interwencja Polaka.
40' Teraz Włosi w ataku pozycyjnym. Są zdecydowanie lepszą drużyną. Mamy wiele szczęścia że do tej pory nie straciliśmy gola.
36' Strzał i Szczęsny z trudem na rzut rożny.
35' Rzut wolny dla Italii. Będzie groźnie.
33' Kolejna ładna akcja Włochów i mieliśmy znów dużo szczęścia.
30' Znakomita akcja gości i strzela Insignie i znów poprzeczka!
Polska Włochy mecz online. Wynik meczu 0:0
27' Włosi póki co są lepszym zespołem.
23' Bernardesci w polu karym ,uderza ale na nasze szczęście bardzo niecelnie. To najlepsza sytuacja bramkowa w meczu jak do tej pory.
22' Nic z tego ,złe odebranie piłki przez Bednarka.
21' Robert Lewandowski faulowany. Będzie wrzutka w pole karne Italii.
19' Chiesa teraz nie doszedł do ładnego podania. Mieliśmy dużo szczęścia.
17' Włosi wybijają. Polacy teraz przy piłce.
16' Milik faulowany! Mamy rzut wolny.
12' Strzał kolejny na bramkę Szczęsnego! Polska się broni. Nie wygląda to dobrze...
10' Polska w opałach, Włosi teraz strasznie naciskają.
7' Włosi w ataku pozycyjnym. Polacy jakby czekali na kontrę.
4' Włosi aktywniejsi od początku meczu.
2' Strzał reprezentanta Woch i poprzeczka ratuje nas od utraty gola.
1' Gramy! Mecz Polska Włochy rozpoczęty.

Po hymnach! Za chwilę mecz Polska Włochy!

Obie reprezentacje właśnie wyszły na murawę. Za chwilę hymny obu państw.

Godz. 20:40 - Skład reprezentacji Polski: Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Glik, Reca - Góralski, Szymański, Linetty, Zieliński - Milik, Lewandowski

Skład Włochów: Donnarumma - Florenzi, Bonucci, Chiellini, Biraghi - Veratti, Jorginho, Barella - Bernardeschi, Insigne, Chiesa.

20:30 - Trwa rozgrzewka, za 15 minut rozpocznie się mecz Polska Włochy.

POLSKA WŁOCHY RELACJA LIVE

Mecz Polska Włochy będzie transmitowany w trzech stacjach telewizyjnych. Transmisję na żywo Polska Włochy przeprowadzą TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Po ostatnim meczu przegranym z Portugalią, sytuacja naszej ekipy nie jest najłatwiejsza. Polska chcąc awansować musi wygrać dwa kolejne mecze - z Włochami (dziś Stadion Śląski) i Portugalią (20.11, Guimaraes), a Portugalia musi przegrać z Włochami. Jeśli Portugalia zremisuje, to decydujący będzie bilans bramek.

Polska Włochy online STREAM

Mecz będzie można zobaczyć za darmo również w internecie. Transmisję można będzie znaleźć na stronie internetowej TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej.

Kibice polskiej reprezentacji liczą oczywiście na to, że kadra pod wodzą Brzęczka zagra o wiele lepszy mecz niż ten z Portugalczykami, kiedy nasi zawodnicy byli tłem, dla technicznie grających gości.
Na szczęście Włosi nie zachwycają, więc jest szansa na zwycięstwo. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że polscy piłkarze muszą zagrać całkowicie inny mecz. To musi być inna drużyna, szybsza, dokładniejsza, z większym zaangażowaniem wszystkich zawodników - łącznie z kapitanem Robertem Lewandowskim, na którego kibice wciąż mocno liczą.

A jak będzie? Zobaczymy.

POLSKA WŁOCHY NA ŻYWO

POLSKA WŁOCHY O KTÓREJ MECZ

Trener Włochów zapytany o układ naszej grupy Ligi Narodów, której po dwóch zwycięstwach przewodzi Portugalia, Mancini odparł: „W tej chwili walczymy z Polakami o drugie miejsce.

Polska Włochy na żywo

POLSKA WŁOCHY ONLINE STREAM. Relacja na żywo z meczu Ligi Narodów pomiędzy Polską i Włochami. Wynik meczu Polska Włochy