Polska Włochy wynik Kto wygrał mecz Polska Włochy? Relacja na żywo [7.09.18]

(WW)
Polska Włochy wynik. Kto wygrał mecz Polska Włochy? Relacja na żywo [7.09.18] Mecz Polska Włochy zakończył się remisem. Włochy - Polska 1:1. Brawo Polacy!

MECZ LIGA NARODÓW WŁOCHY POLSKA [7.09.2018]

odśwież (wciśnij F5)

WŁOCHY1
POLSKA1

Polska Włochy wynik
Koniec meczu! Polska remisuje z Włochami 1:1 po niezłym spotkaniu.

94' Włosi teraz na naszej połowie.
4 minuty doliczone.
88' Teraz walka w środku pola.
85' Lewandowski uderza ale zbyt lekko..
83' Teraz udało się wyjść z własnej połowy.
81' Włosi atakują. Ciężkie chwile przeżywa nasza reprezentacja.

78' GOOOOL Jorginho i mamy remis 1:1.

76' Rzut karny dla Włochów! Błaszczykowski fauluje.
74' Chiesa uderza ale Fabiański łapie.
71' Giacomo Bonnaventura strzela bardzo niecelnie.
69' Zamieszanie pod bramką Polski ale piłkarz Italii na spalonym.
68' Polacy teraz ładnie rozgrywają w ataku pozycyjnym.
66' Teraz Rzut wolny na Błaszczykowskim. Z boiska zszedł Zieliński , Linetty na murawie.
65' Rzut rożny dla Polaków.
61' Zmiana: Belotti za Balotelliego.
59' Rzut rożny dla Włochów. Fabiański łapie piłkę.
58' Zieliński uderza ale zbyt długo się zbierał. Niecelnie uderza Polak.
55' Zmiana: Klich z boiska, na murawie Szymański.
54' Krychowiak na spalonym.
53' Bernardeschi uderza ale obok słupka.
51' Insignie zakręcił obroną ale wybijamy.
49' Włosi aktywniejsi ale Polacy znakomicie w obronie.
47' Lewandowski teraz nie trafia na pustą bramkę.
46' Polska wygrywa z Włochami 1:0. Zaczęliśmy drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy. Włochy - Polska 0:1. Nasza reprezentacja gra o wiele lepiej od gospodarzy. Oby tak dalej.

Dwie minuty doliczone
45' Polacy teraz mądrze utrzymują piłkę z dala od swojej bramki.
42' Rzut rożny dla Włochów. Kurzawa wybija na aut.

40' GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! PIOTR ZIELIŃSKI I MAMY TO!!!!

Idealne podanie Lewandowskiego i Zieliński z pierwszej piłki uderza nie do obrony.
38' Bernardeschi strzela ale obok słupka. To była najlepsza okazja drużyny włoskiej do zdobycia bramki. Mieliśmy teraz dużo szczęścia.
37' Balotelli uderza ale wysoko nad bramką.
35' Rzut rożny dla Włochów. Wybijamy!
33' Polska do tej pory radzi sobie bardzo dobrze.
29' Gorąco pod bramką Polaków ale wybijamy
28' Rzut wolny teraz dla Włochów. Wynik wciąż bezbramkowy.
26' Krychowiak uderza ale znów znakomicie wybija włoski bramkarz. Mamy rzut rożny.
23' Faulowany Chiellini. Włosi przy piłce.
22' Tym razem rzut wolny dla Polski. Będzie szansa na bramkę.
20' Bernardeschi nad poprzeczką.
18' Rzut wolny dla Italii, Błaszczykowski żółta kartka.
17' Krychowiak brutalnie teraz potraktował Balotellego. Rzut wolny dla Włochów.
14' Klich fauluje i łapie żółtą kartkę.
13' Glik głową ale bardzo niecelnie
12' Rzut rożny dla Polaków.
9' Lewandowski faulowany od tyłu i Chiellini otrzymuje żółtą kartkę.
6' Zieliński sam na sam ale znakomita interwencja bramkarza Milanu Donnarummy.
6' Polacy próbują grać z kontry, póki co bez strzałów z obu stron.
3' Spokojny początek meczu, Włosi od pierwszych minut przy piłce.
1' Włochy Polska - mecz trwa!

Zawodnicy już na murawie. Polska z Włochami gra już po raz piętnasty.

20:38 - Za chwilę debiut Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera stanie się faktem. Zawodnicy za moment wyjdą na murawę.

20:20 - Już za kilka minut zaczynamy! Początek 20.45.

Godz. 20 - W drużynie Włoch nie ma już żadnego z piłkarzy, którzy zdobywali mistrzostwo świata. Skład Italii bardzo odmłodzony. Mamy także wielki powrót Super Mario. Dziś pojedynek dwóch znakomitych napastników, Lewandowski kontra Balotelli.

Skład reprezentacji Włoch: Mario Balotelli w pierwszej jedenastce!

Skład reprezentacji Polski na mecz z Włochami:
Łukasz Fabiański - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca - Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich - Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Rafał Kurzawa - Robert Lewandowski

18:50 - Trwa mecz reprezentacji U-21.

18:25 Jak podały media trener reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek posadził na ławce Jacka Góralskiego i Tarasa Romanczuka.

18:20 - Wczoraj reprezentacja U21 przegrała z Włochami 3:0. Mamy nadzieję, że nasza pierwsza kadra uzyska dziś lepszy wynik.

Włochy Polska RELACJA LIVE

17:40 - Czy dzisiaj Polska pokona Włochów? Mecz rozpocznie się o 20.45. A Wy jakie macie typy? Piszcie w komentarzach. Już niedługo podamy składy obu ekip.

Gdzie można obejrzeć mecz Włochy Polska?
Mecz Ligi Narodów Włochy Polska będzie można obejrzeć:

• TVP 1,
  • TVP Sport,
  • Polsat Sport.

Piłkarskie reprezentacje Włoch i Polski nie dostarczyły w ostatnich czasach zbyt wiele radości swoim kibicom. Biało-czerwoni zupełnie zawiedli podczas mistrzostw świata w Rosji (nie zdołali wyjść z grupy), a jeszcze gorzej spisała się drużyna narodowa Italii, bowiem odpadła w listopadowych barażach o prawo gry na mundialu. To był prawdziwy szok dla fanów futbolu w tym kraju, bowiem po raz pierwszy od 1958 roku Włosi nie pojechali na mistrzostwa świata.

POLSKA WŁOCHY NA ŻYWO

Brak sukcesów sprawił, że w obydwu drużynach doszło do sporych zmian. Najważniejsze oczywiście dotknęły selekcjonerów. We Włoszech posadę stracił Giampiero Ventura. Jego miejsce zajął Roberto Mancini. Sqaudra Azzurra podjego wodzą rozegrała trzy mecze towarzyskie. Debiutował w wygranym starciu z Arabią Saudyjską (2:1), później przegrał 1:3 z Francją, a następnie zremisował z Holandią 1:1.

WŁOCHY POLSKA STREAM ONLINE

Także u nas rozstano się z Adamem Nawałką. Jego miejsce zajął Jerzy Brzęczek, dla którego dzisiejszy mecz będzie debiutem w roli opiekuna drużyny narodowej.

Obydwu szkoleniowców łączy to, że byli zawodnikami swoich reprezentacji narodowych, to ich pierwsza praca w roli selekcjonera i obydwaj zadebiutują w meczu o punkty.