Polska Włochy relacja na żywo [29.09.18] Polska Włochy online. Wynik Włochy Polska [stream, transmisja]

(ww)
Polska Włochy relacja na żywo. Po wczorajszym pewnym zwycięstwie z Serbią 3:0 nasza reprezentacja w siatkówce zmierzy się dziś z Włochami. Polacy aby dostać się do ćwierćfinału muszą wygrać dziś przynajmniej jeden set.

POLSKA WŁOCHY relacja na żywo [28.09.18]

odśwież (wciśnij F5)

POLSKA WŁOCHY RELACJA LIVE

Godz. 21 Polacy już gotowi. Trzymamy za Was kciuki! Do boju!

21:40 Wygrywamy I seta! Jesteśmy w półfinale. Wychodzimy z pierwszego miejsca w grupie! Brawo Polacy.

21:20 Włosi nie mogą złapać rytmu. Polacy mają kolejny punkt.

21:15 ZACZYNAMY! Do boju Polsko!

20:42 W dzisiejszy wieczór trybuny będą sprzyjać gospodarzom. My kibicujemy naszym.

20:40 Mecz Włochy Polska na który wszyscy czekamy rozpocznie się o godzinie 21.15. Zostańcie z nami.

Godz. 20:30 Polacy mają teraz odprawę.

Godz. 19:30 - Mecz w Turynie z Polakami w roli głównej wzbudza duże zainteresowanie wśród tubylców.

19:20 Polacy przed meczem w skupieniu. Odprawa musi być...

18:50 - Przypominamy: Polacy do awansu potrzebują 61 punktów, a do wyjścia z pierwszego miejsca w grupie - jednego seta! To musi się udać. Trzeba jednak uważać, Włosi też nie są bez szans. Skupienie na 120 procent.

18:20 - Włoskie służby podczas ogłoszonego w hali alarmu bombowego stanęły na wysokości zadania.

17:55 - Włochy Polska mecz o półfinał. Na gospodarzach turnieju ciąży ogromna presja. Polacy wciąż idą jak burza. Nasi gromią inne ekipy, dzisiaj o 21.15 mają szansę pokazać Włochom kto jest lepszy. Oby tak się stało.

17:15 Hala w Turynie została otwarta. Polacy stoją przed wielką szansą zagrania w półfinale. Dzisiaj muszą tylko wygrać jeden set. Ale my liczymy na zwycięstwo naszej reprezentacji.

16:55 - Sytuacja z tajemniczą paczką została już rozwiązana. Mecz Włochy Polska za kilka godzin.

Godz. 16:17 - Alarm bombowy w hali. We Włoszech w Turynie w hali, gdzie dzisiaj wieczorem Polacy rozegrają swój mecz znaleziono podejrzaną paczkę.

16:10 - Włosi wcześniej przegrali z Serbią 0:3. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.
Gdzie można będzie na żywo obejrzeć mecz Włochy Polska?
Mecz siatkówki Włochy Polska rozpocznie się o godz. 21.15. Transmisje przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Polsat Sport.

Godz. 16 - Dziś o godzinie 21.15 Polska zagra z Włochami o wejście do półfinału.

W inauguracyjnym spotkaniu trzeciej fazy mistrzostw świata siatkarzy Brazylia wygrała z Rosja 3:2 (20:25, 21:25, 25:22, 25:23, 15:12). Był to mecz z grupy I.

W spotkaniu grupy J mistrzostw świata siatkarzy Serbia pokonała Włochy 3:0. Zawodnikom trenera Nikoli Grbicia doawansu do półfinału wystarczyło zatem ugranie jednego seta w kolejnym meczu z Polską (to spotkanie zakończyło się już po oddaniu do druku tego wydania „Expressu Ilustrowanego”).

Gdyby Serbowie wygrali z Polakami, wówczas o tym, który zespół awansuje jako drugi, zadecyduje dzisiejszy mecz Polska - Włochy. Jeśli jednak Polacy wygrają z zawodnikami trenera Nikoli Grbicia 3:2, to wtedy awans daje nam nawet porażka z Włochami 2:3. Wróćmy jeszcze do konfrontacji Serbii, która wygrała z Włochami 25:15, 25:20, 25:18. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zawodnicy Grbicia zagrali doskonale i sprawili niespodziankę.

WŁOCHY POLSKA SIATKÓWKA NA ŻYWO

Włochy: Simone Gianelli, Osmany Juantorena, Daniele Mazzone, Ivan Zaytsev, Filippo Lanza, Massimo Colaci (libero) oraz Michele Baranowicz, Gabriele Maruotti, Davide Candellaro.

Serbia: Nikola Jovović, Uros Kovacević, Marko Ivović, Aleksandar Atanasijević, Marko Podrascanin, Srecko Lisinac, Nikola Rosić (libero) oraz Neven Majstorović (libero).