POLSKA vs URUGWAJ WYNIK MECZU. POLSKA URUGWAJ WYNIK MECZU. POLSKA URUGWAJ NA ŻYWO

(ww)
POLSKA VS URUGWAJ TRANSMISJA NA ŻYWO. POLSKA URUGWAJ MECZ NA ŻYWO. POLSKA URUGWAJ RELACJA LIVE. POLSKA URUGWAJ STREAM ONLINE. POLSKA vs URUGWAJ SKŁADY.

KONIEC MECZU!

91' Rzut wolny dla Polski.
89' Polska od bramki. Ten mecz mógłby już się skończyć.
86' POLSKA URUGWAJ 0:0
81' Grosicki uderza z ostrego kąta ale w boczną siatkę.
WYNIK MECZU POLSKA URUGWAJ 0:0
74' Kolejna zmiana, Błaszczykowski opuszcza boisko a Mączyński na boisku.
72' Znakomita klepka Polaków, Błaszczykowski strzela a powinien odegrać. Ale akcja wyglądała znakomicie.
70'Góralski schodzi a na boisku Zieliński !
66' Zmiana w Polsce. Schodzi Wilczek a na boisko wchodzi Świerczok, debiutant.
POLSKA URUGWAJ WYNIK MECZU 0:0
63' Dośrodkowanie, Jach uderza i nie trafia, to powinna być bramka.
62' Wilczek strzela i bramkarz broni z trudem. Mamy rzut rożny.
57' Polacy od początku grają lepiej. Utrzymujemy się przy piłce. Cavani nie istnieje w II połowie.
54' Kuba Błaszczykowski dokręcił z prawej strony i piłka mija słupek o centymetry.
53' Ostry faul na Rybusie ale nie ma żółtej kartki.
48' Bereszyński wszedł w pole karne z prawej strony, uderzył z ostrego kąta ale wprost w ręce bramkarza. Powinien dogrywać.
46' Gramy. MECZ POLSKA - URUGWAJ NA ŻYWO. WYNIK MECZU 0:0

PRZERWA
POLSKA - URUGWAJ NA ŻYWO

44' ZMIANA! ARTUR BORUC SCHODZI! Schodzi a piłkarze Polskiej reprezentacji utworzyli tunel. Owacje na stojąco.

43' Varela na spalonym. Zacznie Artur Boruc.
41' Polska ma rzut rożny. POLSKA - URUGWAJ 0:0. Glik uderza z głowy ale nad bramką.
39' Inicjatywa po stronie gości. Urugwaj rozgrywa z większą swobodą. Są lepsi technicznie.
33' Piękny strzał Silvy ale wspaniała parada Artura Boruca i nie ma bramki.
POLSKA - URUGWAJ WYNIK MECZU 0:0
28' Varela uderza ale Artur Boruc broni. Gromkie brawa dla golkipera z Polski.
27' Groźne wejście w nasze pole karne ale Polacy wybijają.
20' Kamil Wilczek uderza z kilku metrów ale nad poprzeczką. Szkoda.

18' Pierwszy strzał Grosickiego ale bramkarz gości broni.
POLSKA - URUGWAJ NA ŻYWO. WYNIK MECZU 0:0
12' Teraz ładna akcja Polaków, ale źle trafił w piłkę Wilczek.
9' Rzut rożny dla Polski i mogła być bramka samobójcza dla Polski. Piłka wybita z trudem przez bramkarza Urugwaju.
6' Cavani w mur, poprawił ale nad bramką Boruca.
5' Rzut wolny dla Urugwaju.
4' Urugwaj teraz pokazuje jak powinno się grać w ataku pozycyjnym. Ładnie, technicznie rozgrywają piłkę.
2' Na trybunach głośne "ARTUR BORUC!"
1' ZACZYNAMY! Do boju Polsko. Król Artur w bramce i głośne "Artur Boruc"

HYMN URUGWAJU i POLSKI.
Pamiątkowa koszulka dla Artura Boruca.

ZA CHWILĘ ZACZYNAMY!
Polska - Urugwaj na żywo

20.30 - Dziś nie zobaczymy w drużynie gości Luisa Suareza. Mamy szczęście? ;)
20.25 - Edison Cavani dzisiaj będzie nękał obronę Polski. To jeden z najlepszych napastników na świecie.
POLSKA - URUGWAJ ON LINE
20.20 - Diego Godin doznał kontuzji. Dzisiaj w meczu POLSKA - URUGWAJ nie zobaczymy tego zawodnika.
20.05 - Po raz pierwszy w reprezentacji seniorskiej zobaczymy dziś Jarosława Jacha.

ILE KOSZTOWAŁY BILETY NA MECZ POLSKA vs URUGWAJ?

Bilety na MECZ POLSKA URUGWAJ CENY: bilety najtańsze można było zakupić już za 100 zł. Troszkę droższe kosztowały 160 zł. Za najlepsze miejsca trzeba było zapłacić po 200 złotych.

19.30 - Dzisiaj głównym wydarzeniem będzie pożegnanie i koniec kariery Artura Boruca!
POLSKA vs URUGWAJ NA ŻYWO
19 - Za godzinę i 45 minut reprezentacja Polski wybiegnie na murawę stadionu Narodowego aby zmierzyć się w meczu towarzyskim z nie byle kim. Przeciwnikiem Polski będzie Urugwaj. Polska reprezentacji z Urugwajem zagrała 3 mecze. Bilans jest remisowy, była jedna wygrana, jeden remis i porażka Polaków. Dzisiaj jest okazja aby wygrać i poprawić na swoją korzyść bilans spotkań między Polską a Urugwajem.

SKŁAD POLSKIEJ REPREZENTACJI: Artur Boruc – Thiago Cionek, Kamil Glik, Jarosław Jach – Bartosz Bereszyński, Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus – Jakub Błaszczykowski, Kamil Wilczek, Kamil Grosicki

O 20.45 rozpoczniemy mecz z Urugwajem. POLSKA URUGWAJ RELACJA NA ŻYWO. Zapraszamy

Dziś mecz POLSKA URUGWAJ. MECZ POLSKA vs URUGWAJ 10.11.17. Kto wygra? Przekonamy się już niebawem. Początek meczu POLSKA URUGWAJ 20.45.

POLSKA URUGWAJ SKŁADY

Mecz Polska vs Urugwaj pokaże TVP1. Początek spotkania o 20.45

KAPITANEM MECZU BĘDZIE ARTUR BORUC

W sezonie 2004/2005 Boruc opuścił Legię Warszawa i przeniósł się Celticu Glasgow. Przez pięć sezonów był czołową postacią 48-krotnego mistrza Szkocji. Choć w klubie nie brakowało mu sukcesów, to przeszedł do historii Celticu jako „Holy Goalie” - „Święty Bramkarz”. Do perfekcji doprowadził irytowanie protestanckich fanów Rangersów - żegnając się przed derbami Glasgow, albo zakładając koszulkę z podobizną papieża Jana Pawła II. Wszczęto przeciwko niemu nawet postępowanie sądowe, które miało wykazać, czy rzeczywiście przesadził, prowokując kibiców Rangers. W drużynie liczono się z jego zdaniem, bo jako jedyny potrafił powiedzieć na zajęciach do trenera Gordona Strachana: - Zamknij mordę, rudzielcu!

POLSKA URUGWAJ NA ŻYWO TRANSMISJA

Wielki bramkarz, ale...
Boruc miał wzloty i upadki w reprezentacji kraju. Bez wątpienia wszyscy kibice pamiętają to, że tylko dzięki jego doskonałej postawie fatalne występy na mundialu w 2006 roku (choćby w meczu z Niemcami 0:1, gdy przez 90 minut w nieprawdopodobny sposób bronił strzały gwiazd gospodarzy) i na EURO 2008 nie skończyły się zupełną kompromitacją drużyny narodowej. Boruc ratował nam twarz!

POLSKA URUGWAJ MECZ NA ŻYWO

Zaliczył wiele znakomitych występów w reprezentacji, ale zdarzały mu się też spektakularne wpadki, jak choćby ta z marca 2009 roku, kiedy to w wyjazdowym meczu eliminacji z Irlandią Północną (2:3) po podaniu od Michała Żewłakowa nie trafił w piłkę, która po chwili wtoczyła się do naszej bramki.

POLSKA URUGWAJ MECZ NA ŻYWO RELACJA LIVE

Grupa bankietowa
Boruc w kadrze brylował nie tylko na boisku. Zdaniem wielu, był jednym z liderów grupy bankietowej reprezentacji Polski i lubił się dobrze zabawić. W trzynastoletniej reprezentacyjnej karierze aż trzykrotnie był bohaterem alkoholowych skandali.

POLSKA URUGWAJ 10.11.2017 MECZ NA ŻYWO

Pierwszy raz w 2008 roku trener kadry Leo Beenhakker wykluczył go z reprezentacji z powodu naruszenia regulaminu dyscyplinarnego. On, Dariusz Dudka i Radosław Majewski po meczu w Kijowie wyszli w miasto i pili alkohol w towarzystwie dziennikarzy.

Na początku 2010 roku w samolocie lecącym z Ameryki Północnej Boruc i Michał Żewłakow pili wino i zachowywali się arogancko wobec obsługi samolotu, tak przynajmniej twierdził Franciszek Smuda, który wyrzucił ich z reprezentacji.

📷 Dziś debiutuje nowy wystrój szatni. Fajnie, co? 😎#POLURUpic.twitter.com/CbE9u77Owo

— Łączy nas piłka (@LaczyNasPilka) 10 listopada 2017

W październiku 2016 roku Boruc i Łukasz Teodorczyk imprezowali na zgrupowaniu przed meczami z Danią i Armenią. Adam Nawałka był jednak pobłażliwy, bo zawodnicy dostali ostrzeżenia i ponoć zapłacili kary finansowe.

POLSKA vs URUGWAJ TRANSMISJA LIVE

Płacił też w Celticu
W sierpniu 2008 roku bramkarz reprezentacji Polski został ukarany przez władze Celticu Glasgow grzywną w wysokości 50 tys. funtów za wybryki alkoholowe podczas zgrupowania w Holandii. W następnym roku zapłacił 52 tys. funtów kary za pobicie klubowego kolegi Aidena McGeady’ego.

MECZ POLSKA URUGWAJ NA ŻYWO W TV

Zadebiutował w reprezentacji Polski w 2004 roku, w meczu z Irlandią (0:0). Jego największymi sukcesami klubowymi były: mistrzostwo Polski z Legią w 2002 roku i Szkocji z Celtikiem w 2006, 2007 i 2008 roku.

Kluby Boruca: Legia Warszawa (2001-2005 rok), Celtic Glasgow (2005-2010), ACF Fiorentina (2010-2012), Southampton (2012-2015), a obecnie broni barw AFC Bournemouth.

Materiał oryginalny: POLSKA vs URUGWAJ WYNIK MECZU. POLSKA URUGWAJ WYNIK MECZU. POLSKA URUGWAJ NA ŻYWO - Express Ilustrowany