Polska vs Łotwa wynik meczu 24.03.2019 [ZOBACZ BRAMKĘ GLIKA] GOL LEWANDOWSKIEGO WIDEO [FILM].

Koniec meczu! POLSKA ŁOTWA 2:0.

90' Cztery minuty doliczone.
84' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL KAMIL GLIK!!!!!!!

81' Łotysze próbują, teraz się bronimy.
76' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ROOOOBERT LEWANDOWSKIIIII!!!!!Reca dośrodkowuje i Lewy uderzy głową!

75' Lewandowski beznadziejnie wprost w mur. Szkoda.
74' Rzut wolny dla Polski przed polem karnym gości!
71' Strzał z dystansu na bramkę Szczęsnego. Obok słupka.
68' Faul polskiego zawodnika. Wciąż w meczu Polska Łotwa 0:0.
66' Mamy rzut rożny.
64' Ależ akcja Piątek Lewandowski i ten pierwszy minął bramkarza ale uderza w boczną siatkę.
61' Grosicki ładnie głową i piłka odbija się od słupka.
59' Zmiana: Błaszczykowski za Klicha.
58' Kontra i jeden na jeden ze Szczęsnym, na szczęście Łotysz nie trafia dobrze w piłkę.
57' Zieliński uderza ale nad poprzeczką.
56' Rzut rożny dla Polski.
52' Piątek uderza głową ale strzało obroniony.
48' Ładna akcja Polaków ale strzał Grosickiego obroniony.
46' Zaczynamy II połowę meczu Polska Łotwa.

Koniec pierwszej połowy Polacy grają dziś bardzo niedokładnie, miejmy nadzieję, że poprawią się po przerwie.

43' Rzut wolny dla gości. Będzie groźnie. Nie, Szczęsny od bramki.
39' Co ten Zieliński robi, po raz kolejny nie przyjmuje prostej piłki.
35' Lewandowski po ziemi i piłka uderza w słupek. Mało brakowało.
33' Bardzo niecelnie rozgrywają piłkę Polacy. Nie wygląda to dobrze.
29' Idealne podanie Piątka i Lewandowski źle przyjmuje. Szkoda.
25' Piątek otrzymuje żółtą kartkę za próbę wymuszenia 11. Wcześniej Lewy sam na sam wprost w bramkarza.
22' Polska - Łotwa 0:0. Słaba gra naszej reprezentacji.
18' Lewandowski zza pola karnego w idealnej sytuacji strzela ale bardzo niecelnie. Szkoda.
15' Rzut wolny dla Polski. Grosicki wrzuca ale faulujemy.
11' Rzut rożny dla Łotwy. Strzał obok bramki. Leży Glik.
8' Łotysze grają bardzo dobrze. Mamy już trzeci strzał na naszą bramkę. Polska gra bardzo niedokładnie.
5' Kolejny strzał z rzutu wolnego ale tuż obok słupka bramki Wojtka Szczęsnego.
3' Bardzo nerwowy początek meczu. Łotwa w natarciu, strzał z dystansu i Szczęsny wybija z trudem na rzut rożny.
1' Mecz Polska vs Łotwa rozpoczęty! Gramy!

Polska zagra w składzie: Wojciech Szczęśny - Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Michał Pazdan, Arkadiusz Reca, Kamil Grosicki, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski

20:40 Zawodnicy Polski i Łotwy już na murawie! Za chwilę pierwszy gwizdek. Ponad 50 tysięcy widzów. Czas na Hymny obu państw.

20:35 - Za 10 minut drugi mecz polskiej drużyny w Eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020. Polska Łotwa. Zapraszamy na relację LIVE.

20:30 - Michał Pazdan wraca do pierwszego składu reprezentacji od ostatnich mistrzostw. Ponownie zobaczymy parę stoperów Glik - Pazdan.

Godz. 20:20 Mecz Polska vs. Łotwa: trwa rozgrzewka.

Godz. 20:15 Zaczynamy za 30 minut. Na czele polskiej grupy, oby na moment, Izrael, ale po naszym meczu musi się to zmienić. Tymczasem sensacja na Węgrzech. Gospodarze pokonali Chorwację 2:1!

19:53 Koniec meczu! Niespodzianka w Hajfie! Izrael wygrywa z Austrią 4:2!

19:35 Po 80 minutach gry w meczu Izrael - Austria 4:2!

Godz. 19:30.
Polska vs Łotwa, Skład reprezentacji Polski:

19:10 W grupie Polaków po pierwszej połowie w innym meczu Izrael prowadzi z Austrią 2:1.

POLSKA ŁOTWA Godz. 18:45 - Mecz Polska Łotwa rozpocznie się o 20:45 na Stadionie Narodowym. Gdzie można będzie w telewizji obejrzeć ten mecz? Mecz pokaże Polsat Sport i TVP 1.
SKŁAD ŁOTYSZY:

Dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie mecz Polska Łotwa. Kibice liczą, że nasza reprezentacja po dzisiejszym wieczorze dopisze kolejne trzy punkty w Eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020.