Polska USA relacja na żywo Wynik meczu POLSKA USA. USA Polska LIVE [stream, transmisja] 29.09.18

(ww)
Polska USA relacja na żywo Wynik meczu POLSKA USA. USA Polska LIVE [stream, transmisja] 29.09.18 Wczoraj Polacy zagrali z USA o wielki finał! Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

POLSKA USA RELACJA NA ŻYWO [29.09.18]

POLSKA USA RELACJA NA ŻYWO

22:22 - Niestety Amerykanie wygrywają seta. jest 1:1. Gramy dalej

21:40 - Pierwszy Set dla nas! Brawo Polacy

20:55 Za dwadzieścia minut wielki mecz! Polska USA, walka o finał. Trzymamy kciuki za naszych.

20:35 Polska po odprawie. Skupienie, koncentracja. Polacy jesteśmy z wami!

20:25 Mecz o trzecie miejsce zaplanowano na godz. 17:00 w niedzielę. Wielki finał odbędzie się z kolei w niedzielę o 21:15.

19:45 Za chwilę nasza reprezentacja pojawi się w hali. Atmosfera coraz cięższa. Powoli zbliżamy się do hitu Polska - USA!

19:30 Polscy siatkarze właśnie zmierzają do hali, w których powalczą z USA.

19:25 Przypomnijmy początek drugiego półfinału o 21.15.

• Dawid Konarski

18:55 Wszyscy chcemy aby z Brazylią w finale zagrała Polska. Mecz rozpocznie się o 21.15. Zostańcie z nami.

18:35 Brazylia gromi Serbię 3:0. Kto zagra z nimi w finale? Polska USA już niedługo, mecz o finał.

18:16 Brazylia - Serbia 2:0 w setach. Trwa trzeci, Brazylijczycy zmierzają do finału.

17:30 Polska USA o godz. 21.15. W półfinale, który trwa Brazylia po pierwszym secie prowadzi z Serbią 1:0.

17:15 Brazylia w pierwszym secie wyszła na prowadzenie. Faworyci grają znakomicie. Po kilku minutach gry prowadzą z Serbią 16:14. Gra jednak jest wyrównana.

16:50 Drużyny, które przegrają w półfinale zagrają jeszcze jeden mecz o brązowy medal.

16:35 Już za kilka minut rozpocznie się pierwszy półfinał. Brazylia - Serbia. Będziemy podawać wynik tego meczu na bieżąco. Początek spotkania o 17.

16:20 Skład naszej reprezentacji na mecz Polska USA:

16:10 Obie ekipy mają wiele atutów. Jednak środek reprezentacji Polski w tym roku gra wspaniale.

Godz. 15:55 - Polscy siatkarze osiągnęli wczoraj to, co chcieli. Wygrywając pierwszego seta w meczu z Włochami zapewnili sobie awans do półfinału mistrzostw świata. Dzisiaj 29.09 czekamy już na półfinał Polska USA. Trzymamy kciuki.

15:45 Mecz Polska USA na żywo można obejrzeć na programie TVP Sport, TVP 1 oraz Polsat Sport. Można też śledzić relację w internecie.

15:40 - Wczoraj Polacy mimo porażki z Włochami 3:2 zapewnili sobie awans do półfinał. Dzisiaj liczymy na naszych i czekamy na mecz. Bitwa o finał mistrzostw rozpocznie się o godzinie 21.15.

Godz. 15:30 - Dziś Polacy grają z USA o wielki finał. O godzinie 17 pierwszy mecz półfinałowy Brazylia - Serbia. Po zakończeniu podamy wynik tego spotkania.

Polscy siatkarze szybko osiągnęli to co chcieli. Nie dali cienia szans Włochom w pierwszym secie, ba, wprost ich zmiażdżyli, wygrywając po 25 minutach 25:14. Jeśli nasi zawodnicy utrzymają ten poziom grania, to są w stanie sięgnąć nawet po złoty medal!

Wygranie seta dało naszym awans do półfinału mistrzostw świata. W drugim secie nasz trener wystawił... drugą szóstkę. Dziś o godz. 21.15 Polacy zagrają w pófinale z USA. O godz. 17 Brazylia zmierzy się z Serbią.

Zmiennicy Brazylii okazali się lepsi od zmienników USA i to oni pewni wygrali mecz o pietruszkę w drugiej grupie 3:0 (25:20, 25:18, 25:19).

POLSKA USA SIATKÓWKA WYNIK MECZU

Dzień wcześniej Polscy siatkarze odnieśli wielkie zwycięstwo, pokonując Serbię 3:0, W tym spotkaniu nasi siatkarze zaliczyli sześć asów serwisowych. Dobrze funkcjonował blok. Mateusz Bieniek i Michał Kubiak zapisali na swoim koncie trzy bloki, a Piotr Nowakowski punktował w ten sposób dwukrotnie.

W ataku równych nie miał sobie Bartosz Kurek (13/18), który w ofensywie grał z 72-procentową skutecznością.

Polska USA na żywo

- Spodziewaliśmy się trudnego spotkania, że Serbowie nie zagrają tak, jak w Warnie. Dwa pierwsze sety były bardzo wyrównane, w trzecim do wyniku 20:20 też była bardzo zacięta rywalizacja. Cieszymy się, że wygraliśmy - skomentował ten mecz Mateusz Bieniek.

- Zagraliśmy bardzo dobrze jako zespół, a to, że zrobiłem kilka punktów w tym meczu, to zasługa moich kolegów. Cieszę się, że wygraliśmy 3:0. Od począteku tego sezonu stanowimy jedność zarówno na boisku, jak i poza nim. Czuć, że się wspieramy i oby tak zostało do końca tego sezonu - powiedział Bartosz Kurek

Polska - Serbia 3:0 (28:26, 28:26, 25:22)

Polska: Fabian Drzyzga, Michał Kubiak, Artur Szalpuk, Bartosz Kurek, Piotr Nowakowski, Jakub Kochanowski, Paweł Zatorski (libero) oraz Mateusz Bieniek, Grzegorz Łomacz, Damian Schulz, Dawid Konarski.