POLSKA SZKOCJA JAKI WYNIK. WYNIK POLSKA SZKOCJA

ei24
POLSKA SZKOCJA NA ŻYWO. POLSKA SZKOCJA RELACJA LIVE. ZAPRASZAMY NA RELACJĘ Z MECZU POLSKA SZKOCJA
Dziś w grupie D rozgrywana była przedostatnia kolejka eliminacji do piłkarskich mistrzostw Europy 2016 roku. Reprezentacja Polski mierzyła się w Glasgow z drużyną narodową Szkocji. REMISUJEMY w ostatniej sekundzie meczu. Obie bramki dla Polski strzela... Robert Lewandowski. Robert bohaterem drużyny. Teraz wszystko rozstrzygnie się w niedzielę na Stadionie Narodowym w meczu z Irlandią.

Mecz otwarcia EURO 2016 FRANCJA VS RUMUNIA
93' Nieprawdopodobna końcówka!!! Strzelamy bramkę w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry!!!!
90' Krychowiak z dystansu, ale bramkarz broni.
85' Kartka dla Krychowiaka. Żółta.
83' Schodzi Błaszczykowski, wchodzi na boisko Olkowski.
A Niemcy przegrywają z Irlandią...
74' Długie piłki Szkotów, walka w powietrzu, walka w środku boiska.
W naszej drużynie na 150 procent gra Lewandowski, reszta bez rewelacji.
68' Nie idzie gra Polakom. Szkoci agresywni, Szkoci grają na 120 procent. 65' Nie odzie nam gra. Szkoci na fali, atakują, nasi jakby im paliwa zabrakło.
62' Gol dla Szkotów. Błąd Polaków w środku boiska i Fabiański pokonany po raz drugi.
60' Mecz się zaostrza. Z obu stron piłkarze nie odstawiają nóg.
55' Żółta kartka dla kapitana Szkotów za faul od tyłu na Lewandowskim.
54' Dobra akcja Milika przerwana wślizgiem.
51' Akcja za akcją, niesamowite tempo meczu. Raz Polacy, raz Szkoci.
48' Szkoci w odpowiedzi mieli 100 procentową okazję. Na szczęście nie wykorzystali jej.
46' Ale akcja Polaków, tuż po rozpoczęciu świetna akcja i niewiele brakowało, by Polacy zdobyli prowadzenie.

II połowa meczu Polska Szkocja

Strzał z ponad 20 metrów. Fabiański wyciągnięty jak struna - w samo okienko.

WYNIK MECZU POLSKA SZKOCJA. POLSKA SZKOCJA JAKI WYNIK

45' Niestety. Piękny strzał nie do obrony. W samo okienko. Remisujemy 1:1.

40' Znów Szkoci próbują i znów udaje nam się wyjść z pola karnego. Było gorąco
38' Polacy odpowiadają kontrą, ale bramkarz Szkotów na posterunku
36' Dobra akcja Szkotów, ale bronimy się skutecznie

33' Szkoci z prawej strony. Było bardzo groźnie, alw Fabiański na posterunku.
29' Piękna akcja Polaków lewym skrzydłem! Lewandowski w pole karne, do Błaszczykowskiego i Kuba niewiele się pomylił.
28' Strzał z dystansu Milika, niestety mocno ponad bramką.

Teraz kibice Szkocji głośnym dopingiem dają wiatru w żagle swoim zawodnikom.
24' Dobra akcja Szkotów, ale wybijamy piłkę z pola karnego. Walka Piszczka i dobra interwencja.
Faul na Krychowiaku.
21' Faul Macieja Rybusa, ostre wejście. Żółta karta dla Polaka.

POLSKA SZKOCJA RELACJA NA ŻYWO

20' Szkoci na razie nie mają pomysłu na Polaków. Gramy dobrą piłkę.
17' Gramy mądrze, pozycyjny atak, Szkoci biegają i... faulują.
15' Walczymy, Polacy grają dobry mecz. Lewandowski aktywny, nie dajemy zbyt wiele wolnego miejsca Szkotom.
Rzut rożny dla Szkocji, wrzutka w pole karne i Fabiański piąstkuje piłkę w pole. Przy okazji jest faulowany.
Gramy ostro, nie odstawiamy nogi. Faulujemy, sędzia na razie nie sięga po kartoniki.
10' Kolejna dobra akcja tym razem lewą stroną boiska i Lewy nie trafił w piłkę. Odpowiedź Szkotów bardzo szybka i Fabiański piekną paradą wybija piłkę w pole.
9' Polacy prawą stroną, dobra akcja, rzut rożny dla naszych. Piłka przeszła wzdłuż pola karnego, szkoda, że nikt jej nie kopnął w światło bramki.
7' Akcja Szkotów prawą stroną boiska, podanie do środka i wrzutka w nasze pole karne. Zbyt mocne. Piłka w rękach Fabiańskiego.
6' Szkoci próbują, ale Polacy grają bardzo mądrze
Piękna akcja Polaków. Szkoci uciszeni. Podanie w uliczkę do Lewandowskiego i polski napastnik nie zmarnował okazji. Brawo, brawo brawo!!!!

3' Spokojnie zaczynamy akcję od obrony. Mililk do Lewandowskiego GGGOOOOOLLLLLLL

2' Gra toczy się w środku boiska,

słychać gromie GRAMY U SIEBIE POLACY GRAMY U SIEBIE

Aut dla naszych piłkarzy.
1' Piłka już na środku, zaczęli Szkoci
Browny kapitan Szkotów i Lewandowski kapitan Polaków wymienili się proporczykami.
Polacy w białych strojach z czerwonymi pionowymi pasami. Szkoci na granatowo.
Stadion wypełniony po brzegi. Komplet publiczności.
Obie drużyny już na boisku, polski hymn już odegrany i odśpiewany przez kibiców.

Spotkanie na Hampden Park w Glasgow ma ogromne znaczenie dla obydwu drużyn. Polacy w przypadku zwycięstwa (przy porażce Irlandii z Niemcami) będą mogli już świętować awans do finałów, które w przyszłym roku zostaną rozegrane we Francji.

POLSKA SZKOCJA LIVE

Także dla Szkotów dzisiejsza konfrontacja będzie miała kolosalne znaczenie. Tylko w przypadku zwycięstwa nad biało-czerwonymi zachowają szanse na drugie miejsce w grupie i bezpośredni awans do EURO 2016. Obecnie zajmują czwartą lokatę. Do drugich Polaków tracą sześć punktów, a do trzecich Irlandczyków – cztery. A to bez wątpienia jest zapowiedzią szalenie zaciętego spotkania, które powinno trzymać w napięciu do ostatniej minuty.

POLSKA SZKOCJA GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA W TV POLSAT

Widać, że Szkoci włączyli do akcji również propagandowy aparat. Tabloid „Daily Record” zaprezentował twarz Roberta Lewandowskiego w niemowlęcym czepku. W tekście pod adresem naszej gwiazdy znalazły się same uszczypliwości. „On znowu ucieka do mamusi, bo boi się, że więksi szkoccy chłopcy z Hampden zrobią mu krzywdę” – kpią tamtejsi dziennikarze. A wszystko dotyczy niedawnej konferencji prasowej, podczas której zawodnik?

POLSKA SZKOCJA KTO WYGRA

Bayernu Monachium powiedział, że liczy na to, iż sędzia dzisiejszego meczu nie popełni błędów, jak w pierwszym spotkaniu, kiedy to arbiter nie dostrzegł w interwencji Gordona Greera brutalnego faulu.

Rywale chcą zdeprymować naszą gwiazdę, bowiem jej osiągnięcia mogą przyprawić o gęsią skórkę każdy zespół i jego szkoleniowca.
A warto przypomnieć, że Lewandowski w ostatnich czterech spotkaniach we wszystkich rozgrywkach zdobył dwanaście goli, co daje mu wspaniałą średnią – trzech bramek na mecz (pięć razy pokonał bramkarza Wolfsburga, dwa razy Mainz, trzy Dinama i dwa Borussii).

POLSKA VS SZKOCJA RELACJA NA ŻYWO

Ale Szkoci wierzą, że uda się im zneutralizować naszego napastnika. Swój optymizm opierają na tym, że w reprezentacji widać jakość i zmiany, które wprowadził trener Gordon Strachan. Drużyna potrafi utrzymywać się przy piłce, gra bardzo mądrze i dojrzale.

Często broni się skutecznie, ale też potrafi atakować. Niedawny mecz z Niemcami pokazał, że każdy, kto chce wywieźć z Glasgow punkty, musi się liczyć z heroicznym wysiłkiem i przy okazji wykorzystywać każdą bramką sytuację.

POLSKA SZKOCJA TRANSMISJA ONLINE

Bez wątpienia trener reprezentacji Szkocji nie ma w drużynie takich gwiazd, jak Lewandowski, ale dobrych i walecznych zawodników mu nie brakuje. Warto, aby nasi o tym pamiętali.

Nie będzie bratania się kibiców
Jak informują polonijne media, organizator dzisiejszego meczu w Glasgow zastrzegł sobie możliwość zastosowania specjalnych środków bezpieczeństwa, w tym także ewentualnego zakazu wstępu do sektorów szkockich wszystkim fanom ubranym w biało-czerwone barwy. To ponoć jest zgodne z zasadami, jakimi kierują się federacje w Europie.

Należy na niego bardzo uważać
My mamy Roberta Lewandowskiego i zachwycamy się jego boiskowymi osiągnięciami. Szkoci natomiast są dumni z wyczynu Stevena Naismitha.
Napastnik Evertonu w tym sezonie zasłynął strzeleniem trzech bramek Chelsea Londyn (miało to miejsce 12 września – 3:1).
Co istotne, zrobił to, wchodząc na boisko z ławki rezerwowych.

Angielskie media już określają go katem Chelsea Londyn. Klubowi ze Stamford Bridge strzelił już w sumie pięć goli. Jest też pierwszym zawodnikiem, który trafiał do siatki przeciwko klubom Jose Mourinho w trzech różnych meczach Premier League.
Warto zwrócić uwagę na to, że Naismith to zawodnik, który potrafi zdobywać gole w różnych okolicznościach. W niedawnym spotkaniu z Chelsea Londyn pokonał bramkarza rywala strzałami z prawej i lewej nogi oraz głową.

W tym sezonie jest pierwszym zawodnikiem, który trzykrotnie pokonał bramkarza The Blues. Przy okazji Steven Naismith dołączył do grona czterech innych piłkarzy, którzy weszli na boisko z ławki w meczu Premier League, a jednak potrafili zdobyć hat tricka. 29-latek to wszechstronny, mogący grać praktycznie na każdej pozycji z przodu. Zawdnik to ogromny walczak, który nie ogranicza się wyłącznie do pierwszej linii. Równie ochoczo walczy w defensywie, bo jak podkreślają na Wyspach – to facet niezmordowany fizycznie, który po dziewięćdziesięciu minutach walki na boisku wygląda, jakby miał jeszcze siły na maraton.

Warto przypomnieć, że przed rokiem na Stadionie Narodowym dał Szkotom prowadzenie 2:1. Na szczęście potem nasi zawodnicy zdołali wyrównać.