POLSKA ISLANDIA 2015 JAKI WYNIK

(ls)
POLSKA ISLANDIA NA ŻYWO STREAM GDZIE OBEJRZEĆ w TV
POLSKA ISLANDIA NA ŻYWO STREAM GDZIE OBEJRZEĆ w TV polskapresse
Oj dzieje się dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie! Popisowa gra... Lewandowskiego. Ależ mecz, ależ bramki - mecz bardzo emocjonujący. Polska Islandia JAKI WYNIK? Do 51 minuty Polska Islandnia było 0:1. Ale w 52 minucie po pięknej akcji Kamila Grosickiego, Kamil trafia do siatki. BRAWO. WYNIK MECZU POLSKA ISLANDIA 1:1. Czekamy na kolejne gole Polaków. Mamy nadzieję, że ostatecznie wynik meczu będzie jeszcze lepszy. GOL GOL GOL. Bartek Kapustka wykorzystał sytuację na polu karnym i w 67 minucie prowadzimy z Islandią 2:1. Akcja Lewandowski, Milik, Kapustka!!! No i zbyt długo się nie cieszyliśmy prowadzeniem. Błąd Szukały i wynik meczu Polska Islandia znów remisowy. Lewandowski !!!! GOL GOL GOL!!! ROBERT LEWANDOWSKI STRZELA BRAMKĘ. WYNIK MECZU POLSKA ISLANDIA 3:2. Niesamowity mecz Polaków, niesamowity mecz Roberta Lewandowskiego. Kolejna bramka Polaka po pięknej akcji i bramce LEWANDOWSKIEGO.

80' ROBERT LEWANDOWSKI I WSZYSTKO JASNE. KOLEJNY GOL POLAKA. PROWADZIMY W MECZU Z ISLANDIĄ 4:2!!!
75' ROBERT LEWANDOWSKI STRZELA NA 3:2 I PRZY OKAZJI SWOJĄ 33 BRAMKĘ W REPREZENTACJI POLSKI. WYNIK MECZU POLSKA ISLANDIA 3:2. GRAMY DALEJ.
68' Oj szybko nam wbili gola Islandczycy. Fatalne zachowanie Szukały i w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym, piłkarz Islandii pakuje piłkę w dolnym rogu bramki. WYNIK MECZU POLSKA ISLANDIA 2:2.

67' Gol dla Polaków. Bartek Kapustka dopadł do piłki w polu karnym, kropnął z całej siły i GOL dla Polaków. Wynik meczu Polska Islandia 2:1.

64' W dalszym ciągu wynik remisowy. Polska Islandia 1:1.

Po pierwszej połowie Polska reprezentacja przegrywa jedna bramką. Islandczycy strzelili gola z rzutu karnego w trzeciej minucie spotkania. Polscy kibice jednak nie tracą nadziei na zwycięstwo. W drugiej części spotkania po bardzo ładnej akcji Kamila Grosickiego wyrównaliśmy. I w meczu Polska Islandia jest teraz 1:1. Jak się zakończy spotkanie? Polacy przeważają, choć akcje Islandczyków są bardzo bardzo groźne. Kilka razy dzięki Wojtkowi Szczęsnemu udało nam się uniknąć straty gola.

Mecz jest bardzo ciekawy, w dobrym tempie, z licznymi sytuacjami podbramkowymi.

POLSKA ISLANDIA NA ŻYWO STREAM GDZIE OBEJRZEĆ

Mecz POLSKA ISLANDIA na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się o godz. 20:45. O tej samej porze startuje transmisja ze spotkania. Spotkanie POLSKA ISLANDIA 2015 będzie emitowane na antenie TVP. Będzie można także oglądać mecz POLSKA ISLANDIA na żywo i internecie, na stronie: sport.tvp.pl. Nielegalne streamy będą niedostępne.

Wiadomo na pewno, ze mecz POLSKA ISLANDIA 2015 będą śledzić tłumy kibiców. Nie tylko na Stadionie Narodowych, gdzie mecz POLSKA ISLANDIA obejrzą na żywo, ale i przed telewizorami.

W kwalifikacjach do mistrzostw Europy 2016 we Francji, Islandia zajęła drugie miejsce w grupie. Wyprzedziły ją tylko Czechy, z którymi Polska reprezentacja zmierzy się w najbliższy wtorek. Mecz odbędzie się we Wrocławiu.

Jak twierdzą specjaliści, obie drużyny reprezentują inne style.

- Oba zespoły zagrają twardo, ale nie będą chciały zrobić sobie krzywdy. Takie sparingi są po to, aby wypróbować zawodników, którzy obecnie są w hierarchii na pozycjach od 12 do 15. Zwłaszcza tyczy się to ataku, aby sprawdzić, czy ktoś jest w stanie zastąpić Roberta Lewandowskiego. Bez kapitana jesteśmy bezzębni - powiedział trener Rafał Ulatowski.

POLSKA ISLANDIA 2015 O KTÓREJ MECZ GDZIE W TV. POLSKA ISLANDIA NA ŻYWO STREAM

- Przed meczami towarzyskimi zawsze jest wiele znaków zapytania. W sytuacji, w której obie drużyny zapewniły już sobie awans na Euro, tych niewiadomych jest jeszcze więcej. Oczywiście przeanalizowaliśmy większość spotkań Polski z eliminacji i dlatego wiemy, że macie naprawdę mocną reprezentację. Potwierdza to skład, jaki wasz trener powołał na mecz z nami - powiedział trener reprezentacji Islandii Lars Lagerback przed towarzyskim meczem POLSKA ISLANDIA 2015.

Reprezentacja Islandii już kilka dni wcześniej przyleciała do Polski. Wszystko przez pogodgę, która panuje w ich kraju i uniemożliwia treningi. W Polsce Islandczycy mają bardziej komfortowe warunki do treningów. Chcą się lepiej przygotować do piątkowego meczu POLSKA ISLANDIA 2015.