POLSKA DANIA NA ŻYWO. WYNIK MECZU POLSKA DANIA 3:2. POLSKA DANIA RELACJA ONLINE

Bartosz Kukuć, tj
POLSKA DANIA WYNIK MECZU. I już jesteśmy po arcyciekawym meczu pomiędzy Polską i Danią. Po niezłym spotkaniu, obfitującym w mnóstwo nerwów, szczególnie w II połowie, wygrywamy 3:2. WYNIK MECZU POLSKA DANIA 3:2.

POLSKA DANIA NA ŻYWO

KONIEC MECZU. WYGRYWAMY! POLSKA DANIA WYNIK MECZU 3:2

WYNIK MECZU POLSKA DANIA 3:2

Bronimy się całą drużyną, Duńczycy w natarciu.

90'
Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.
88'Schodzi Kuba Błaszczykowski, Peszko już na murawie.
Do wejścia szykuje się Sławek Peszko.

85'
Teraz dobra akcja Linetty - Lewandowski, ale obrońcy byli czujni.
84'Gramy od bramki. Fabiański. Daleko. **81'Jeszcze jedna zmiana w Danii.
Znów wzmocnienie siły ataku. Kibice głośno dopingują Polaków - teraz hymn!
79'Będzie bardzo trudno w końcówce. Duńczycy cały czas próbują, my momentami gubimy się.
WYNIK POLSKA DANIA 3:2**75'Duńczycy wzmacniają atak. Lewy krzyczy" "gramy do przodu!"
72' Za moment Rybus wejdzie na boisko. Zmieni zmęczonego Kamila Grosickiego.

69' GOL DLA DUŃCZYKÓW i prowadzimy już tylko 3:2

Wynik meczy Polska Dania bez zmian 3:1

66'
Gra w środku boiska, Duńczycy próbują atakować, ale Polacy nieźle radzą sobie w defensywie.

62'
Wreszcie dobra akcja naszych piłkarzy. Dobre dośrodkowanie Grosickiego i próba strzału szczupakiem naszego pomocnika. Bramkarz gości był ciut szybszy.
61' Błąd Polaków w obronie i Duńczyk był bliski zdobycia bramki. Fabiański wybija piłkę na róg.
59' WYNIK MECZU POLSKA DANIA bez zmian
Duńczycy atakują, próbują, ale na szczęście grają niedokładnie.
57' Znów trochę chaosu w obronie. Fabiański wybija na aut.
55' Duńczycy po tej samobójczej bramce, rzucili się do ataku, Polacy nieco chaotycznie w obronie.
54' Żółta kartka dla Tiago Cionka.

50'
Teraz Krychowiak próbował z dystansu. Niecelnie.
WYNIK MECZU POLSKA DANIA 3:1
49' I Duńczycy odpowiadają golem! Tyle, że samobójczym. Piłkę do siatki głową strzela Kamil Glik.
Ależ akcja Roberta, mocne wybicie Piszczka i od połowy boiska Lewy sam pędził na bramkę, a na plecach miał dwóch obrońców. Kropnął z ostrego kąta i piłka po słupku wpadła do siatki!!!!

GOOOLLLLL LEWANDOWSKI GOOOLLLL LEWANDOWSKI!!!!!

46'Polacy spokojnie, Duńczycy próbują od początku grać agresywnie, ale, na szczęście, im to nie wychodzi.
W składzie zmiana. Zszedł Mili, jest Linetty.
Wracamy na murawę. Piłkarze już gotowi do gry. Za moment gwizdek!
Kibic Widzewa zastrzelony na chodniku
Zapraszamy na drugą połowę.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. WYNIK MECZU POLSKA DANIA 2:0
45' Ostra walka w końcówce meczu.
43' Milk jednak już nie wejdzie na boisko. W jego miejsce Karol Linetty.
40' Faul Arka Milika, ale nasz piłkarz schodzi z murawy, potrzebuje pomocy medycznej.
39' Piękna akcja prawą stroną, Grosicki, Lewandowski i rzut rożny.
37' Pewnie wykonana "jedenastka", Lewy lekko zwolnił przed samym strzałem i całkowicie zmylił bramkarza.

WYNIK POLSKA DANIA 2:0

GGGGOOOOOOLLLLLLLLLL GGGGGGOOOOOOOOOLLLLLLLLLL LEWANDOWSKI!!!!!

Rzut karny dla Polaków za faul na Milku!

WYNIK POLSKA DANIA 1:0
ALEŻ TERAZ SYTUACJA LEWANDOWSKIEGO. WPADŁA BRAMKA, ale na powtórce widać, jak Robert pomaga sobie ręką:)
32' Rzut wolny dla gości. Może być groźnie.
Na razie WYNIK POLSKA DANIA bez zmian. Polska Dania 1:0
30' Niezła sytuacja Duńczyków, szybka akcja prawą stroną i strzał, ale Fabiański na posterunku.

28'
Duńczycy ostanie 2 minuty grają miedzy sobą na swojej połowie boiska. Nie mają pojęcia, jak zaatakować Polaków.
Bardzo głośny doping na NARODOWYM. Brawo Polacy!
25' Przycisnęliśmy Duńczyków, kilka akcji pod rząd. Szkoda, że nie ma kolejnego gola. Duńczycy lekko jakby zagubieni.
24' Duńczycy nieco się cofnęli. Nie biegają już tak blisko naszych zawodników.
22' WYNIK MECZU POLSKA DANIA 1:0
Świetna akcja Grosickiego po skrzydle, dośrodkowanie po ziemi na 6 metr i tam Lewandowski pakuje piłkę do bramki!!!
20'

GOOOLLLLLL GOOOOOLLLLL GOOOOOLLLLLLLLLLL LEWANDOWSKI!!!!!!!!!!!!!!

Teraz mieliśmy mnóstwo szczęścia. Piszczek ratuje sytuację przed sam na sam z Fabiańskim.
WYNIK MECZU POLSKA DANIA 0:0
19'Teraz Duńczycy zaatakowali, ale nie dali rady przejść polskiej defensywy.
17' Dobra akcja Polaków i mocny strzał z pierwszej piłki Zielińskiego - niecelny, ale brawa za próbę.

14'
Na razie mecz wyrównany. Duńczycy nie dają Polakom zbyt wiele miejsca.
Szkoda, że nie padła bramka. Była dobra okazja. WYNIK POLSKA DANIA bez zmian 0:0
ALEŻ TERAZ ŚWIETNA AKCJA POLAKÓW! Grosicki piękne dośrodkowanie i strzał Milika. Bramkarz wybija na róg.
10'Duńczycy długo piłką na swojej połowie, ale piłka już nasza.

9'
Próba strzału z dystansu, ale Zieliński prosto w nogi obrońców.
7'Aut dla Polaków. Gramy z tyłu, atak pozycyjny.
6' WYNIK POLSKA DANIA 0:0. Nie mieliśmy jeszcze dobrej akcji. Duńczycy dłużej przy piłce.
Było niebezpiecznie. NA szczęście strzał napastnika bardzo niecelny. Błąd Glika - bez konsekwencji.
4' Na razie obie drużyny bardzo skoncentrowane i skupione na dokładnej grze. I błąd Polaków.

2'
Walka w środku boiska. Obie drużyny bardzo blisko siebie. Trzeba sobie ustawić atak pozycyjny.
W odpowiedzi akcja Duńczyków, ale Fabiański na posterunku.
1'Pierwsza akcja Polaków, ale niedokładne, za mocne podanie do Lewego i piłka w rekach bramkarza Danii.
Polacy na biało, ZACZYNAMY!

Ależ cudownie wygląda Narodowy - kibice podnieśli katony, które tworzą z trybun gigantyczną flagę. Cały stadion śpiewa HYMN!

Piłkarze już gotowi do wyjścia na murawę. Na twarzach naszych zawodników widać skupienie, wychodzą. 58 tys. kibiców za moment odśpiewa hymn.

Ależ atmosfera na trybunach, ależ emocje.

Pierwszy gwizdek sędziego już za niespełna 15 minut.
Komplet kibiców na widowni, dach zasunięty. Przed nami, mamy nadzieje, wielkie piłkarskie święto!
Trener Nawałka wydaje się być spokojny. Piłkarze już na rozgrzewce. Jaki wynik meczu Polska Dania? Piszcie swoje typy w komentarzach!
Za 30 minut piłkarze ruszą do boju. To może być najważniejszy mecz tej fazy eliminacji.
Skład Polaków na mecz z DaniąŁukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik.

Duńczycy zagrają w składzie
Dania: Kasper Schmeichel - Peter Ankersen, Simon Kjaer, Andreas Christensen, Jannik Vestergaard, Riza Durmisi - William Kvist, Pierre Hojbjerg - Christian Eriksen - Viktor Fischer, Nicolai Jorgensen

Stadion już niemal zapełniony kibicami. Mecz Polska Dania już za 45 minut!

POLSKA DANIA ONLINE

Podopieczni trenera Adama Nawałki doskonale zdają sobie sprawę, że będą się bić o swoją przyszłość w tych kwalifikacjach. Wystarczy sobie przecież uświadomić, co się stanie, jeżeli to Duńczycy okażą się lepsi w Warszawie. Wówczas ich przewaga nad Polską będzie już wynosić pięć punktów (na inaugurację biało-czerwoni zremisowali z Kazachstanem 2:2, podczas gdy drużyna ze Skandynawii pokonała Armenię 1:0). W perspektywie będzie rewanż w Danii (nie licząc kilku innych, wcale nie zapowiadających się łatwo meczów), a nie wolno zapominać, iż bezpośredni awans na mundial zapewni sobie wyłącznie triumfator w grupie.

MECZ POLSKA DANIA NA ŻYWO ONLINE

Chcąc więc zachować realną szansę na awans, gospodarze muszą uczynić wszystko, co w ich mocy, a nawet więcej, by zwyciężyć.

- Musimy patrzeć na siebie, bo to my jesteśmy najważniejsi. Naprawdę nieważne, z jakim zespołem gramy, to my musimy decydować o obliczu spotkania. Gramy przecież u siebie, wracamy do swego domu. Tutaj wszyscy czują się bardzo dobrze. Chcemy zrehabilitować się za mecz w Kazachstanie - mówił w piątek pomocnik naszej drużyny Kamil Grosicki.

WYNIK MECZY POLSKA DANIA ONLINE

Nawałka ma kilka dylematów kadrowych. Przede wszystkim martwi go stan zdrowia Michała Pazdana. Wszystko wskazuje, iż dziś na środku defensywy zastąpi go Thiago Cionek. Trener mógłby postawić na innego piłkarza, ale akurat do zawodnika Palermo od dawna ma pewną słabość.

POLSKA DANIA TRANSMISJA NA ŻYWO

Ciekawe też, kto stanie między słupkami bramki. Aktualna dyspozycja minimalnie przemawia za bramkarzem AS Romy Wojciechem Szczęsnym. Być może pewna doza szaleństwa jest faktycznie obecnie bardziej Polsce potrzebna na tej newralgicznej pozycji, niż rozsądek Łukasza Fabiańskiego ze Swansea.

Zanosi się na to, że po raz kolejny najwięcej będzie zależało od kluczowych dla tej kadry piłkarzy - z Grzegorzem Krychowiakiem i Robertem Lewandowskim na czele.

POLSKA DANIA WYNIK MECZY NA ŻYWO

Mecz Polski z Danią będzie transmitowany w telewizji Polsat i Polsat Sport.

Po dzisiejszym starciu Polacy nie będą mieć zbyt wiele czasu na odpoczynek. Już we wtorek ponownie powalczą bowiem o punkty. Tym razem ich rywalem będzie Armenia, a mecz znów odbędzie się w stolicy (20.45).