POLSKA - CZECHY 3:1

(tj)
Mecz Polska Czechy, jaki wynik w meczu Polska Czechy
Mecz Polska Czechy, jaki wynik w meczu Polska Czechy Tomasz Hołd
We Wrocławiu piłkarska reprezentacja Polski pokonała 3:1. Polacy zaczęli z wielkim zaangażowaniem i przyniosło to efekt.

REAL vs BARCELONA 21.11 GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM ONLINE
REAL BARCELONA LIVE ONLINE STREAM 21.11.2015. Kto wygra Gran Derby? Gdzie oglądać Real Barcelona
EL CLASICO NA ŻYWO REAL VS BARCELONA LIVE
Real - Barcelona gdzie oglądać? [GRAN DERBI ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA INTERNET]

90' Koniec meczu. WYNIK MECZU POLSKA CZECHY NIE ZMIENIŁ SIĘ W KOŃCÓWCE SPOTKANIA I POKONUJEMY CZECHÓW 3:1.

SĘDZIA DOLICZYŁ 3 MINUTY
88' Końcówka meczu dla Polaków, przeważamy. Rzut rożny.
86' Rzut wolny dla Polski. Mila... Ale sprytnie wykonany, szkoda, że nie udało się skierować piłki do siatki.
85' Gramy spokojnie, mądrze, szeroko.
83' minuta meczu. Kibice śpiewają hymn.

80' WYNIK MECZU POLSKA CZECHY BEZ ZMIAN. PROWADZIMY 3:1!

74' Polacy kontrolują grę, ale Czesi momentami bardzo groźni.
Kami Grosicki zdjął koszulkę, pod którą miał drugą z francuską flagą i napisem Pray for Paris - Módl się za Paryż.

71' Piękna kontra Polaków i GOL GOL GOL Kamila Grosickiego. Czesi rozmontowani. Trzech na jednego. Mączyński do Milika i Milik do Grosickiego. Pięknie!!!

69' I odpowiedź Polaków, jak niewiele brakowało, dobra szybka akcja, zagranie piłki z klepy i tylko Petr Czech wie, jak wybronił strzał Polaków.
67' Ależ groźny strzał CZecha tuż obok słupka. Boruc nawet się nie ruszył.
65' Rzut wolny dla Polaków z ok. 30 metrów. Grosicki, ale źle...
63' Czesi próbują, ale nasi zawodnicy skoncentrowani nie pozwalają Czechom na zbyt wiele.
61' Wykorzystujemy błąd Czechów, rzut rożny dla Polaków.
59' Rzut wolny dla Polaków. Źle wykonany. Czesi od bramki.
57' Zderzenie głowami Rybusa z napastnikiem Czech. Potrzebna pomoc lekarska.
53' Rzut wolny dla Czechów, ale na szczęście nic z tego groźnego nie wyszło. Na razie WYNIK MECZY POLSKA CZECHY bez zmian. Prowadzimy 2:1.
51' Piękna akcja Polaków dośrodkowanie w pole karne i nożyce Milika. Szkoda, że Arek nie trafił w piłkę...
49' Walka w środku boiska.
46' Zaczęliśmy znów obiecująco. Dobra akcja środkiem boiska. Ale Czesi czujni.

45' Walka w środku boiska. Sędzia doliczył minutę. W drugiej połowie musimy zagrać tak, jak w pierwszych 20 minutach pierwszej połowy. WYNIK MECZU POLSKA CZECHY 2:1.
43' Czesi przeważają, nasi zawodnicy jakby stracili animusz, grają wolniej, pozwalają Czechom na zbyt wiele.
41' GOL dla Czechów. Piękny strzał z mniej więcej 3 metry od narożnika pola karnego w górny długi róg bramki Artura Boruca. Boruc wyciągnięty jak struna, ale nie miał szans sięgnąć tak precyzyjnie uderzonej piłki. Bramka po naszym błędzie i stracie piłki. Szkoda. WYNIK MECZU POLSKA CZECHY na 4 minuty przed końcem pierwszej połowy 2:1.
39' Kartka żółta dla Jędrzejczyka za, w sumie niepotrzebny faul taktyczny w środku boiska.

37' Przerwa w grze, kontuzjowany Kamil Glik - rozcięta skóra na twarzy. Gramy przez chwilę w 10

35' Rzut wolny dla Czechów, ale w naszym polu karnym góruje Arek Milik i wybija piłkę w pole. Czesi próbują, ale to my z kontrą wychodzimy.

31' Znów Polacy, najpierw Karol Linetty w sprincie przegrał walkę z rywalem, chwile później strzał z dystansu Jodłowca. WYNIK MECZU POLSKA CZECHY PO 31 MINUTACH BEZ ZMIAN. POLACY 2 CZESI 0!!!

29' Czesi przycisnęli, ale wychodzimy w opresji obronną ręką. Na razie rywale rozkręcają się, Polacy, jakby nieco mniej widoczni, może uda się wyjść z jakąś kontrą.
27' Dobra akcja gości, silne wrzucenie piłki w pole karne i strzał szczupakiem tuż obok słupka. Mieliśmy wiele szczęścia. Ale wynik meczu Polska Czechy, na razie bez zmian.
25' Polacy grają bardzo dobrze, Polacy grają czujnie i nie dają Czechom rozwinąć skrzydeł.
20' Kilka prób Czechów, ale nasza obrona gra dziś, przynajmniej na razie, bezbłędnie.

POLSKA CZECHY JAKI WYNIK

Początek meczu POLSKA VS CZECHY wymarzony. Już w 3 minucie meczu bramkarz gości musiał wyjmować piłkę po pięknym strzale głową Arka Milika. Nie zdążyliśmy ochłonąć a Polacy już prowadzili 2:0. Świetna akcja Polaków i strzał Tomasza Jodłowca, Petr Czech bezradny. Wynik meczu Polska Czechy 2:0!!! BRawo.