POLSKA CZARNOGÓRA WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA

Lila Sayed, Tomasz Jabłoński
POLSKA CZARNOGÓRA TRANSMISJA, GDZIE OBEJRZEĆ, POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO. MECZ POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO Polska Press Grupa POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO
POLSKA CZARNOGÓRA WYNIK MECZU. To był ciężki bój dla polskich piłkarzy. W niedzielę (26 marca) polska reprezentacja zmierzyła się z zawodnikami z Czarnogóry. Był to kolejny mecz eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Mecz Polska Czarnogóra zakończył się zwycięstwem reprezentacji POLSKI! WYNIK POLSKA CZARNOGÓRA 2:1. Do przerwy Polska prowadziła w meczu z Czarnogórą 1:0 po pięknym strzale z rzutu wolnego Roberta Lewandowskiego. Czarnogórcy wyrównali, ale ostanie słowo należało do naszych zawodników. Piszczek strzelił na 2:1 i wygraliśmy!

POLSKA CZARNOGÓRA TRANSMISJA NA ŻYWO

WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA 2:1

KONIEC MECZU !!! WYNIK POLSKA CZARNOGÓRA 2:1!!!
96' wciąż gramy...
Walczymy... Jeszcze zmiana w naszej drużynie. Schodzi Grosicki, wchodzi Peszko
94' Rzut rożny dla Czarnogóry...
Długie piłki z jednej strony na drugą. Jeszcze 2 minuty do końca.
Zmiana w polskiej drużynie. Na boisko wchodzi Tiago Cionek.
90+2 Piłka w rękach Fabiańskiego.
Sędzia dolicza 5 minut.
88' Mnóstwo walki, Czarnogórcy stawiają wszystko na jedną kartę.
84'Rzut rożny dla Czarnogóry. Nic z tego nie wyszło - na szczęście dla Polaków.

Świetna akcja Polaków, Zieliński wrzuca piłkę w pole karne na wbiegającego Piszczka i ten technicznym strzałem nad bramkarzem pakuje piłkę - o słupek - do bramki!

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL PISZECZEK

80' Nerwowa będzie końcówka meczu.
Dłuższa przerwa w grze - dwóch zawodników z Czarnogóry leży - skurcze łydek.
Boisko opuszcza Linetty.
74' Szykuje się zmiana w polskiej drużynie. Na boisko wejdzie Teodorczyk.
Z każda minuta wyglądamy gorzej. Na co czeka trener Nawałka?
Ależ teraz mieli 200 procentową szansę Czarnogórcy! Nie ma krycia w polskim zespole. Gramy fatalnie ostatnie minuty.
70' Czarnogóra zepchnęła nas do defensywy, źle to wygląda.
67' Żółta kartka dla Glika. Nerwowo się robi.
65' Faul na Lewandowskim. Wrzutka. Piłka dla gospodarzy.
Bramka po dośrodkowaniu i strzałem głową- być może był spalony, ale to już nic nie zmieni.
62' Gol dla Czarnogóry. Tracimy bramkę i WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA 1:1
61' Ależ teraz nieporadność najpierw Lewandowskiego, później Piszczka. To były 200 procentowe okazje - zawodnikom na takim poziomie nie wypada ich marnować.
60' Czarnogórcy przejęli inicjatywę, Polacy niepotrzebnie cofnęli się.
58' Ależ teraz Czarnogórcy mieli okazję, bardzo groźnie pod bramką Fabiańskiego - gdyby tylko czysto trafił napastnik, byłoby 1:1.
57' Polacy prawym skrzydłem, ale zablokowane dośrodkowanie.
55' W meczu naszej grupy, który odbywa się równolegle Ruminia Dania 0:0

54' WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA 1:0

52' Sporo walki w środku boiska. Mało sytuacji podbramkowych.
50' Grosicki wykonuje rzut wolny i... fatalnie. Piłka opuszcza boisko.
49' Znów faul, dyskusja z sędzią i kolejna zółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

47'
Rzut rożny dla Czarnogóry. Było niebezpiecznie. Zaczynamy od bramki.
46' GRAMY w II połowie.
Polacy bez zmian - gramy tym samym składem.
Piłkarze już wychodzą na murawę.
Za moment piłkarze wybiegną na drugą połowę meczu Polska Czarnogóra.
45' +1 Koniec pierwszej połowy.
Sędzia doliczył minutę.
45' Gramy spokojnie, gramy dobrze i co najważniejsze PROWADZIMY.
43' Zaostrzyła się teraz gra. Znów faul - tym razem na Błaszczykowskim.
41' Kolejna kartka dla zawodnika z Czarnogóry.
40' Piękne uderzenie Roberta Lewandowskiego nad murem - bramkarz nawet nie drgnął.

GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL ROBERT LEWANDOWSKI POLSKA CZARNOGÓRA 1:0

39'
Teraz żółta kartka dla Savica za faul na Lewandowskim - nakładka. Do bramki około 22 metrów.
WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA 0:0
Po "rogu" piłka w rękach bramakrza.
38' Faul na Piszczku, wrzutka irzut rożny dla Polaków.
36' Nie możemy złapać wiatru w żagle, akcje Polaków są zbyt mało dynamiczne, do tej pory nie było jeszcze strzału z dystansu.
34' Fatalne dośrodkowanie z rzutu rożnego Kamila Grosickiego.
31' Ależ teraz Polacy mieli sytuację! Zieliński nie spodziewał się piłki w zamieszaniu w polu karnym a była to 100 procentowa okazja. Szkoda.
29'Sporo walki, duże zaangażowanie, ale mało sytuacji bramkowych.
26' POLSKA CZARNOGÓRA WYNIK BEZ ZMIAN 0:0
24' Teraz brzydkie zachowanie zawodnika gospodarzy. Kamil Glik leży na murawie, ale na szczęście po chwili wstaje.
23' Spalony napastnika Czarnogóry.
22' Od dobrych kilku minut nie potrafimy stworzyć groźnej akcji.
20' Faul na Błaszczykowskim. Szykujemy atak pozycyjny. Gospodarze cofnięci.
18' Znów akcja gospodarzy - lewą strona, ale na szczęście skrzydłowy reprezentacji Czarnogóry zbyt lekko zagrywa piłkę, którą łapie Łukasz Fabiański.
17' Teraz Karol Linetty fatalnie zagrywa i piłka wychodzi na rzut z autu.
15' Ależ PARADA FABIAŃSKIEGO - Łukasz wybija na róg. Było bardzo groźnie. Tylko refleks uratował Polaków przed utratą gola po przypadkowym strzale głową napastnika Czarnogóry.
14' Akcja gospodarzy po lewej stronie boiska i rzut wolny dla Czarnogóry. Będzie groźnie - około 2 metrów od mirjsca, gdzie wykoniuje się rzut rożny.
12' Linetty fauluje - pierwszy faul Polaków. NA razie trzeba przyznać, że mecz bez ostrych fauli.
Teraz Czarnogórcy, ale dobrze Pazdan. Odbiera piłkę i zaczynamy swój atak pozycyjny.
11' Pierwsze 10 minut za nami. Polacy lepsi, Polacy bardziej aktywni, a Czarnogórcy na razie bez groźnej sytuacji pod naszą bramką.
10' WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA 0:0
9' Ponownie zaatakowaliśmy prawą stroną boiska i ponownie bramkarz łapie piłkę po dośrodkowaniu.
7' Znów zaczynamy od ataku pozycyjnego. Czarnogórcy specjalnie nie wychodzą zbyt wysoko.
6'Teraz akcja Polaków Błaszczykowski - Piszczek, dośrodkowanie, ale wprost w ręce bramkarza
4' Ależ będą emocje, Czarnogórcy nie odpuszczają, walczą o każdy cm boiska. To będzie bardzo trudny i ciężki mecz.
Dobra wrzutka i niewiele brakowało, by Glik trafił do siatki - piłka tuż przy słupku.
3' Dobra akcja Grosickiego, strzał i rzut rożny.
2' Znów ostre starcie. Tym razem ucierpiał Zieliński uderzony łokciem przez wyskakującego w powietrze Czarnogórca.
Pierwszy faul na Robercie Lewandowskim. Gramy spokojnie w obronie.
1' GRAMY POLSKA CZARNOGÓRA!
Polacy na biało, nasi przeciwnicy w czerwonych strojach z zółtymi emblematami.
Wymiana proporczyków, piłkarze uścisnęli sobie dłonie i za chwilę wielkie emocje.
Na widowni około 16 - 17 tys. kibiców.
Już po hymnach obu drużyn!
MECZ POLSKA CZARNOGÓRA - piłkarze już na murawie, pamiątkowe zdjęcie i za chwilę początek meczu.
Stadion wypełniony kibicami. Piłkarze już w tunelu. Za moment wyjdą na boisko.

Robert Lewandowski to nasz najlepszy zawodnik, cała Polska liczy na to , że dzisiaj nasza gwiazda strzeli przynajmniej jedną bramkę.

Jeszcze 15 minut do meczu. Napięcie rośnie.

Kibice liczą na dobry występ Polaków. Zwycięstwo umocni nas na czele grupy.

Do pierwszego gwizdka sędziego coraz mniej czasu. POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO

SKŁADY MECZ POLSKA CZARNOGÓRA

Łukasz Fabiański Łukasz Piszczek Kamil Glik Michał Pazdan Artur Jędrzejczyk Karol Linetty Krzysztof Mączyński Jakub Błaszczykowski
Piotr Zieliński Kamil Grosicki Robert Lewandowski

Mladen Bozović Adam Marusić Stefan Savić Aleksandar Sofranac Filip Stojković Marko Vesović Nikola Vukcević Aleksandar Scekić Damir Kojasević Stefan Mugosa Fatos Beciraj

Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Viktor Kassai z Węgier. Nie prowadził on jak dotąd żadnego spotkania reprezentacji Czarnogóry, był natomiast rozjemcą podczas meczu Szkocja - Polska w eliminacjach do Euro 2016, który zakończył się remisem 2:2.

Po czterech spotkaniach biało-czerwoni prowadzą w tabeli grupy E, z 3 punktami przewagi nad Czarnogórą. Zawodnicy jednak zdają sobie sprawę, że Czarnogóra nie jest łatwym przeciwnikiem. Żadnej drużynie nie gra się z nimi przyjemnie. Wszystko wskazuje na to, że mecz nie będzie należał do łatwych. Polska kadra jest jednak w nastrojach bojowych i myśli o zwycięstwie. Jakim wynikiem zakończy się mecz Polska Czarnogóra? Zagłosujcie w naszej sondzie.

MECZ POLSKA CZARNOGÓRA TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz Polska Czarnogóra odbędzie się w niedzielę (26 marca) na stadionie w Podgoricy. Początek spotkania o godz. 20:45. Gdzie transmisja meczu Polska Czarnogóra? Transmisja z meczu Polska Czarnogóra dostępna będzie w telewizji Polsat oraz Polsat Sport.

POLSKA CZARNOGÓRA TRANSMISJA, GDZIE OBEJRZEĆ MECZ POLSKA CZARNOGÓRA

-Jetem szczęśliwy, jak zakładam biało-czerwone barwy -napisał na swoim profilu na portale społecznościowym Robert Lewandowski, kapitan polskiej kadry. - Po treningu bardzo ważny mecz zbliża się wielkimi krokami. Będziemy gotowi. - dodał w kolejnym poście.

Wiadomo, że w meczu z Czarnogórą nie zagra Grzegorz Krychowiak, który podczas klubowych treningów doznał kontuzji żebra. "Krycha" będzie jednak mocno trzymał kciuki za swoich kolegów z reprezentacji.

POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO, WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA

Polacy znają stadion, na którym odbędzie się niedzielny mecz z Czarnogórą. Rywalizowali w Podgoricy we wrześniu 2012 roku i wówczas zremisowali 2-2 podczas rozpoczęcia eliminacji do brazylijskiego mundialu.

Trenerem przeciwników Polaków jest Serb Ljubisa Tumbakovic (od ubiegłego roku). Najlepszym strzelcem w historii reprezentacji jest Stefan Jovetic - 19 bramek. W meczu z Polakami na boisku zabraknie kilku kontuzjowanych piłkarzy, m.in. obrońców Marko Basy, Żarko Tomasevica i Marko Simica.

-Na co dzień nie interesuję się sportem, ALE gdy jednoczy się dzięki Wam nasza Ojczyzna, to ja też modlę się o powodzenie, uczciwą grę, sprawiedliwych sędziów i życzę zdrówka, no i klasy. Pokażcie im, że jesteście SOBĄ! POWODZENIA - pisze na stronie Kuby Błaszczykowskiego jedna z internautek, która także będzie oglądać mecz z Czarnogórą.

-Kuba wielki wojownik walczy do samego końca! Już nie mogę się doczekać meczu trzymam kciuki za całą reprezentacje i celne gole. - napisał ktoś inny. Widać, że Polacy już nie mogą się doczekać meczu z Czarnogórą.

POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO

-Kto wygra mecz? Polska!!!!!!!- twierdzą polscy kibice.

Materiał oryginalny: POLSKA CZARNOGÓRA WYNIK MECZU POLSKA CZARNOGÓRA - Express Ilustrowany