Polonia Bytom - ŁKS 1:1. Łódzcy piłkarze znów nie wygrali! [zdjęcia]

Piłkarze ŁKS zremisowali 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z Polonią Bytom. Łodzianom trudno będzie utrzymać się w pierwszej lidze, skoro nie potrafią pokonać outsidera rozgrywek!

Mecz w Bytomiu zaczął się nawet dobrze dla łodzian. W 32 minucie objęli prowadzenie. Piłka po strzale Pawła Kaczmarka trafiła w poprzeczkę. Do odbitej futbolówki doskoczył Konrad Kaczmarek i z bliska umieścił ją w pustej siatce.
Niestety, łodzianie nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku. Osiem minut przed końcem spotkania Bogusława Wyparłę pokonał Michał Płókarz.
Polonia Bytom - ŁKS 1:1 (0:1)
0:1 - K. Kaczmarek (32), 1:1 - Płókarz (82)
Żółte kartki: Jacek Broniewicz (Polonia), Damian Pawlak, Nikołaj Barsukow (ŁKS).
Sędziował Szymon Lizak (Poznań). Widzów 1 328.
ŁKS: Bogusław Wyparło - Damian Pawlak, Artur Gieraga, Nikołaj Borsukow, Adrian Jurkowski - Konrad Kaczmarek (83, Patryk Kubicki), Daniel Cyzio (73, Michał Żółtowski), Paweł Sasin, Paweł Kaczmarek - Mateusz Stąporski (89, Przemysław Kita), Jakub Więzik.