Policja szuka zboczeńca, który grasuje w okolicy łódzkiego przedszkola

Lila SayedZaktualizowano 
Policjanci z VI Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują zboczeńca, który grasuje w okolicy Przedszkola Miejskiego nr 142 przy ul. Brzechwy na Widzewie. Pracownicy placówki zostali ostrzeżeni o zagrożeniu. Czytaj więcej na następnej stronie i zobacz zdjęcie tego mężczyzny Google Street View
Policjanci z VI Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują zboczeńca, który grasuje w okolicy Przedszkola Miejskiego nr 142 przy ul. Brzechwy na Widzewie. Pracownicy placówki zostali ostrzeżeni o zagrożeniu.

Mężczyzna zaczepił ostatnio jedną z kobiet wracających z dzieckiem do domu, mrugnął do niej okiem i zaczął się onanizować. Łodzianka była przerażona. Gdy zboczeniec wyczuł jej strach, odwrócił się i uciekł. Kobieta zgłosiła sprawę na policję. Mężczyzna widziany był niemal w tym samym miejscu następnego dnia. Niestety funkcjonariuszom nie udało się go jeszcze zatrzymać. Kobieta opowiedziała funkcjonariuszom, jak wyglądał zboczeniec.Pokazała też zdjęcie, które udało jej się zrobić, gdy mężczyzna uciekał. Jak wyglądał?

To raczej wysoki 19-latek z dłuższymi blond włosami zaczesanymi na bok. Ubrany był w jasną koszulkę i szorty w tym samym kolorze. Na plecach niósł czarny plecak. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z policją.

Sprawa trafiła na biurko komendanta. Okazało się bowiem, że mężczyznę widziało jeszcze kilka osób. Przy nich także zachowywał się obscenicznie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 44

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

R
Rozwiązaniem problemu

jest kolejny marsz równości pod patronatem pani prezydent.

T
Teodor
2019-06-27T22:27:06 02:00, maniek:

to pewnie POwiec

2019-06-27T22:53:47 02:00, Gość:

Pewnie chuj ci w dupę

2019-06-28T00:07:16 02:00, Krotko:

Chuj w dupe tobie i każdemu kto jest za PO i PIS

Dziękuję, ale nie skorzystam z twojej propozycji. Swoją drogą, jak wszystkich obskoczysz, to chyba z fujary zrobi ci się ślimak...

F
Franek

Ci kibole, to prawdziwe zboki...

K
Krotko
2019-06-27T22:27:06 02:00, maniek:

to pewnie POwiec

2019-06-27T22:53:47 02:00, Gość:

Pewnie chuj ci w dupę

Chuj w dupe tobie i każdemu kto jest za PO i PIS

m
maniek

to pewnie POwiec

....
2019-06-27T13:16:57 02:00, Maniek Łódzki:

BUAHAHAHA !! Też czasem tak ROBIĘ . RESPEKT !! 🙌

Ty pedofilu!

100% ŁKS
2019-06-27T13:16:57 02:00, Maniek Łódzki:

BUAHAHAHA !! Też czasem tak ROBIĘ . RESPEKT !! 🙌

2019-06-27T13:56:14 02:00, Mieszkaniec Widzewa:

To jak tak zrobisz kiedy ja będę w pobliżu, będziesz łamany 😊

RESPEKT 👍

2019-06-27T14:07:06 02:00, Kolejny...:

Jak tam białorycerzyku? Dała Ci poszkodowana, czy Twoja Karyna już dupy, za ten obronny komentarz? Czy jeszcze iPhone'a X masz jej kupić?

2019-06-27T14:32:11 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Dodaj taki komentarz na Facebooku a dojadę ci twoich kolegów a na końcu ciebie 😊

2019-06-27T15:10:18 02:00, Maniek Łódzki:

Buahahaha !! Zapraszam na spotkanie !! Porwałeś się na dużo wyższą półkę, pokonam Cię tak jak przegryzam bułkę !! 🖕

2019-06-27T15:17:54 02:00, Czekam na ciebie:

Jestem niezniszczalny. Masz honor i ambicje? To jedziesz. Weź kilku kolegów. To cioty i cipki.

2019-06-27T16:08:15 02:00, Andrzejow bratva:

Panowie, skonczcie z ciotogadką - organizujemy wakacyjne MMA na Gajcego. Uzgodnijcie między sobą na messengerze zasady walki i zapraszamy! Jak chcecie to napiszcie a zwłaszcza ty napinaczu wstydzewski kontakt do siebie. Mańka już znalazłem.

2019-06-27T16:27:18 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Ciebie też mogę najebac i twoich kolegów frajerów. Ja sam przeciwko wam. Idziesz na to szmato?

Możesz być najbardziej wpływowym człowiekiem i mieć najlepsze kontakty. Sram na to. Wchodzisz w to?

2019-06-27T17:02:54 02:00, pannapritz:

Gdzie ten kontakt do ciebie 😂

2019-06-27T17:05:49 02:00, ...:

Jak będziecie chcieli mnie znaleźć to mnie zjadziecie. Nikt dzisiaj w 8nternecie nie jest anonimowy

Jesteś stuprocentowym wstydzewiakiem. Najpierw się napinasz, potem robisz w majty i uciekasz. Dlatego nikt poważny nie chce z wami trzymać. Pierwsi robicie dymy i pierwsi uciekacie. Oto wasz wygląd - 🐔

...
2019-06-27T13:16:57 02:00, Maniek Łódzki:

BUAHAHAHA !! Też czasem tak ROBIĘ . RESPEKT !! 🙌

2019-06-27T13:56:14 02:00, Mieszkaniec Widzewa:

To jak tak zrobisz kiedy ja będę w pobliżu, będziesz łamany 😊

RESPEKT 👍

2019-06-27T14:07:06 02:00, Kolejny...:

Jak tam białorycerzyku? Dała Ci poszkodowana, czy Twoja Karyna już dupy, za ten obronny komentarz? Czy jeszcze iPhone'a X masz jej kupić?

2019-06-27T14:32:11 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Dodaj taki komentarz na Facebooku a dojadę ci twoich kolegów a na końcu ciebie 😊

2019-06-27T15:10:18 02:00, Maniek Łódzki:

Buahahaha !! Zapraszam na spotkanie !! Porwałeś się na dużo wyższą półkę, pokonam Cię tak jak przegryzam bułkę !! 🖕

2019-06-27T15:17:54 02:00, Czekam na ciebie:

Jestem niezniszczalny. Masz honor i ambicje? To jedziesz. Weź kilku kolegów. To cioty i cipki.

2019-06-27T16:08:15 02:00, Andrzejow bratva:

Panowie, skonczcie z ciotogadką - organizujemy wakacyjne MMA na Gajcego. Uzgodnijcie między sobą na messengerze zasady walki i zapraszamy! Jak chcecie to napiszcie a zwłaszcza ty napinaczu wstydzewski kontakt do siebie. Mańka już znalazłem.

2019-06-27T16:27:18 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Ciebie też mogę najebac i twoich kolegów frajerów. Ja sam przeciwko wam. Idziesz na to szmato?

Możesz być najbardziej wpływowym człowiekiem i mieć najlepsze kontakty. Sram na to. Wchodzisz w to?

2019-06-27T17:02:54 02:00, pannapritz:

Gdzie ten kontakt do ciebie 😂

Jak będziecie chcieli mnie znaleźć to mnie zjadziecie. Nikt dzisiaj w 8nternecie nie jest anonimowy

.....
2019-06-27T16:31:43 02:00, łks rts:

= kakao

Jak będziecie chcieli mnie znaleźć to mnie zjadziecie. Nikt dzisiaj w 8nternecie nie jest anonimowy

p
pannapritz
2019-06-27T13:16:57 02:00, Maniek Łódzki:

BUAHAHAHA !! Też czasem tak ROBIĘ . RESPEKT !! 🙌

2019-06-27T13:56:14 02:00, Mieszkaniec Widzewa:

To jak tak zrobisz kiedy ja będę w pobliżu, będziesz łamany 😊

RESPEKT 👍

2019-06-27T14:07:06 02:00, Kolejny...:

Jak tam białorycerzyku? Dała Ci poszkodowana, czy Twoja Karyna już dupy, za ten obronny komentarz? Czy jeszcze iPhone'a X masz jej kupić?

2019-06-27T14:32:11 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Dodaj taki komentarz na Facebooku a dojadę ci twoich kolegów a na końcu ciebie 😊

2019-06-27T15:10:18 02:00, Maniek Łódzki:

Buahahaha !! Zapraszam na spotkanie !! Porwałeś się na dużo wyższą półkę, pokonam Cię tak jak przegryzam bułkę !! 🖕

2019-06-27T15:17:54 02:00, Czekam na ciebie:

Jestem niezniszczalny. Masz honor i ambicje? To jedziesz. Weź kilku kolegów. To cioty i cipki.

2019-06-27T16:08:15 02:00, Andrzejow bratva:

Panowie, skonczcie z ciotogadką - organizujemy wakacyjne MMA na Gajcego. Uzgodnijcie między sobą na messengerze zasady walki i zapraszamy! Jak chcecie to napiszcie a zwłaszcza ty napinaczu wstydzewski kontakt do siebie. Mańka już znalazłem.

2019-06-27T16:27:18 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Ciebie też mogę najebac i twoich kolegów frajerów. Ja sam przeciwko wam. Idziesz na to szmato?

Możesz być najbardziej wpływowym człowiekiem i mieć najlepsze kontakty. Sram na to. Wchodzisz w to?

Gdzie ten kontakt do ciebie 😂

M
Mieszkaniec widzewa
2019-06-27T13:16:57 02:00, Maniek Łódzki:

BUAHAHAHA !! Też czasem tak ROBIĘ . RESPEKT !! 🙌

2019-06-27T13:56:14 02:00, Mieszkaniec Widzewa:

To jak tak zrobisz kiedy ja będę w pobliżu, będziesz łamany 😊

RESPEKT 👍

2019-06-27T14:07:06 02:00, Kolejny...:

Jak tam białorycerzyku? Dała Ci poszkodowana, czy Twoja Karyna już dupy, za ten obronny komentarz? Czy jeszcze iPhone'a X masz jej kupić?

2019-06-27T14:32:11 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Dodaj taki komentarz na Facebooku a dojadę ci twoich kolegów a na końcu ciebie 😊

2019-06-27T15:10:18 02:00, Maniek Łódzki:

Buahahaha !! Zapraszam na spotkanie !! Porwałeś się na dużo wyższą półkę, pokonam Cię tak jak przegryzam bułkę !! 🖕

2019-06-27T15:17:54 02:00, Czekam na ciebie:

Jestem niezniszczalny. Masz honor i ambicje? To jedziesz. Weź kilku kolegów. To cioty i cipki.

2019-06-27T16:08:15 02:00, Andrzejow bratva:

Panowie, skonczcie z ciotogadką - organizujemy wakacyjne MMA na Gajcego. Uzgodnijcie między sobą na messengerze zasady walki i zapraszamy! Jak chcecie to napiszcie a zwłaszcza ty napinaczu wstydzewski kontakt do siebie. Mańka już znalazłem.

Ciebie też mogę najebac i twoich kolegów frajerów. Ja sam przeciwko wam. Idziesz na to szmato?

Możesz być najbardziej wpływowym człowiekiem i mieć najlepsze kontakty. Sram na to. Wchodzisz w to?

M
Mieszkaniec widzewa
2019-06-27T13:16:57 02:00, Maniek Łódzki:

BUAHAHAHA !! Też czasem tak ROBIĘ . RESPEKT !! 🙌

2019-06-27T13:56:14 02:00, Mieszkaniec Widzewa:

To jak tak zrobisz kiedy ja będę w pobliżu, będziesz łamany 😊

RESPEKT 👍

2019-06-27T14:07:06 02:00, Kolejny...:

Jak tam białorycerzyku? Dała Ci poszkodowana, czy Twoja Karyna już dupy, za ten obronny komentarz? Czy jeszcze iPhone'a X masz jej kupić?

2019-06-27T14:32:11 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Dodaj taki komentarz na Facebooku a dojadę ci twoich kolegów a na końcu ciebie 😊

2019-06-27T15:10:18 02:00, Maniek Łódzki:

Buahahaha !! Zapraszam na spotkanie !! Porwałeś się na dużo wyższą półkę, pokonam Cię tak jak przegryzam bułkę !! 🖕

2019-06-27T15:17:54 02:00, Czekam na ciebie:

Jestem niezniszczalny. Masz honor i ambicje? To jedziesz. Weź kilku kolegów. To cioty i cipki.

2019-06-27T16:08:15 02:00, Andrzejow bratva:

Panowie, skonczcie z ciotogadką - organizujemy wakacyjne MMA na Gajcego. Uzgodnijcie między sobą na messengerze zasady walki i zapraszamy! Jak chcecie to napiszcie a zwłaszcza ty napinaczu wstydzewski kontakt do siebie. Mańka już znalazłem.

Mogę się napierdalac ale na ulicy i bez żadnych zasad do nie przytomności. Jeżeli przegramy to wypalcam kasę na cel charytatywny

A
Andrzejow bratva
2019-06-27T13:16:57 02:00, Maniek Łódzki:

BUAHAHAHA !! Też czasem tak ROBIĘ . RESPEKT !! 🙌

2019-06-27T13:56:14 02:00, Mieszkaniec Widzewa:

To jak tak zrobisz kiedy ja będę w pobliżu, będziesz łamany 😊

RESPEKT 👍

2019-06-27T14:07:06 02:00, Kolejny...:

Jak tam białorycerzyku? Dała Ci poszkodowana, czy Twoja Karyna już dupy, za ten obronny komentarz? Czy jeszcze iPhone'a X masz jej kupić?

2019-06-27T14:32:11 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Dodaj taki komentarz na Facebooku a dojadę ci twoich kolegów a na końcu ciebie 😊

2019-06-27T15:10:18 02:00, Maniek Łódzki:

Buahahaha !! Zapraszam na spotkanie !! Porwałeś się na dużo wyższą półkę, pokonam Cię tak jak przegryzam bułkę !! 🖕

2019-06-27T15:17:54 02:00, Czekam na ciebie:

Jestem niezniszczalny. Masz honor i ambicje? To jedziesz. Weź kilku kolegów. To cioty i cipki.

Panowie, skonczcie z ciotogadką - organizujemy wakacyjne MMA na Gajcego. Uzgodnijcie między sobą na messengerze zasady walki i zapraszamy! Jak chcecie to napiszcie a zwłaszcza ty napinaczu wstydzewski kontakt do siebie. Mańka już znalazłem.

M
Mieszkaniec widzewa
2019-06-27T13:16:57 02:00, Maniek Łódzki:

BUAHAHAHA !! Też czasem tak ROBIĘ . RESPEKT !! 🙌

2019-06-27T13:56:14 02:00, Mieszkaniec Widzewa:

To jak tak zrobisz kiedy ja będę w pobliżu, będziesz łamany 😊

RESPEKT 👍

2019-06-27T14:07:06 02:00, Kolejny...:

Jak tam białorycerzyku? Dała Ci poszkodowana, czy Twoja Karyna już dupy, za ten obronny komentarz? Czy jeszcze iPhone'a X masz jej kupić?

2019-06-27T14:32:11 02:00, Mieszkaniec widzewa:

Dodaj taki komentarz na Facebooku a dojadę ci twoich kolegów a na końcu ciebie 😊

2019-06-27T15:10:18 02:00, Maniek Łódzki:

Buahahaha !! Zapraszam na spotkanie !! Porwałeś się na dużo wyższą półkę, pokonam Cię tak jak przegryzam bułkę !! 🖕

No to dawaj. Zacznę od twoich kolegów frajerów.

M
Maniek Łódzki
2019-06-27T13:16:57 02:00, Maniek Łódzki:

BUAHAHAHA !! Też czasem tak ROBIĘ . RESPEKT !! 🙌

2019-06-27T13:56:14 02:00, Mieszkaniec Widzewa:

To jak tak zrobisz kiedy ja będę w pobliżu, będziesz łamany 😊

RESPEKT 👍

2019-06-27T14:07:06 02:00, Kolejny...:

Jak tam białorycerzyku? Dała Ci poszkodowana, czy Twoja Karyna już dupy, za ten obronny komentarz? Czy jeszcze iPhone'a X masz jej kupić?

2019-06-27T14:32:11 02:00, Mieszkaniec widzewa: