Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Polacy poobijani, ale szczęśliwi. "Dobrze, że Niemcy się nas boją" [WIDEO]

Agencja Informacyjna Polska Press

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Piłkarze reprezentacji Polski, która w niedzielę odniosła pierwsze historyczne zwycięstwo na mistrzostwach Europy pokonując 1:0 Irlandię Północną, do swojej bazy wyruszyli tuż po tym spotkaniu. Podróż samolotem trwała niewiele ponad godzinę i w La Baule kadrowicze zameldowali się o 2 w nocy. - Po drodze było trochę czasu, więc sporo rozmawialiśmy zarówno o niedzielnym występie, jak i o Niemcach, z którymi zmierzymy się w czwartek - opowiadał Michał Pazdan.

- Potem złapaliśmy kilka godzin snu, ale oczywiście drugiego spotkania w naszej grupie nie mieliśmy szans zobaczyć. Poniedziałkowy poranek poświęcono natomiast na przegląd zdrowotny zawodników, którzy z Północnymi Irlandczykami toczyli twardy fizyczny bój. Okazało się, że największy problem ma Wojciech Szczęsny. - Mamy podejrzenie krwiaka w mięśniu czworogłowym uda - ujawnił Jacek Jaroszewski, lekarz kadry. - Kliniczne badanie wykazało, że sytuacja na dziś nie jest, delikatnie mówiąc, rewelacyjna. Stwierdziliśmy duży obrzęk uda i dotkliwą bolesność. We wtorek wieczorem pojedziemy jeszcze na dokładniejsze badania do Nantes, ale nie można wykluczać, że Wojtek z Niemcami nie zagra.

Gdzie oglądać Euro 2016 za darmo i legalnie?

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Polacy poobijani, ale szczęśliwi. "Dobrze, że Niemcy się nas boją" [WIDEO] - Gol24

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

E
Eurofighter

My sie wos boimy??? Lachkrampf! Nase Fußballer'y podchodzom do kozdyj Gry egal z kim z Respektym. Zas Poloki sie pocieszajom jakymis bzdurnymi Kommentarami.

Jak sie wos sucho m. in. tak jak tyn Smolarek etc. godo "eeeee, mmm, aaaa, to widac na wiella wos stac... ani normalnie godac nieumiom.

b
bez scin

euro2016.jł.pl Stream FULL HD / Belgia - Włochy 13.06.2016r !

b
bez zacinek

euro2016.jł.pl Stream FULL HD / Belgia - Włochy 13.06.2016r !

Dodaj ogłoszenie