Pojedynek byłych widzewiaków. Kamyk ograł Szarpaka [ZDJĘCIA]

W pierwszym meczu rundy wiosennej IV ligi, broniący się przed spadkiem zespół Andrespolii pokonał drużynę Boruta Zgierz 2:1.

Smaczku meczowi nadawał  fakt że od rundy wiosennej drużynę że Zgierza prowadzi też były piłkarz Widzewa Łódź Piotr Szarpak. Szkoleniowcem Andrespolii jest inny były widzewiak -.Krzysztof Kamiński.
Już w 4 minucie drużyna z Wiśniowej Góry objęła prowadzenie po strzale Kacpra Kosiora. W 20 minucie Andrespolia prowadziła już 2:0. Drugą bramkę po rzucie rożnym strzelił Kamiński. Boruta pod koniec I połowy po rzucie rożnym zdobyła bramkę na 2:1. Druga połowa była wyrównana, ale żaden z zespołów nie posłał juś piłki do siatkii. Trzy punkty dla Andrespolii dają drużynie kontakt z grupą drużyn zagrożonych spadkiem.

Andrespolia: Melon - Cebulki, Kamiński, Fajks, Stopczyk, Felczak Kozioróg (75, Powolny), Kosior (60, Zapłacki), Skawiński, Miarka, Dąbrowski
Boruta Zgierz: Niedomagała - Kowalczyk, Bierżyński, Grzybowski, Pawlikowski - Madejski (81, Retkowski), Knera, Chmielewski (66, Fudała), Naidyshak - Misiak, Ślęzak