ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Pogoda na zimę 2018/2019. Prognoza pogody długoterminowa: na...

(LS)

2018-10-21 09:51

2018-10-21 09:51

3 Komentarze
Dodaj komentarz

Pogoda na zimę 2018/2019. Prognoza pogody długoterminowa: na październik, listopad i na grudzień Jaka będzie pogoda zimą [21.10.18]

(LS)

2018-10-21 09:51

Pogoda na zimę 2018/2019. Prognoza pogody długoterminowa: na październik, listopad i na grudzień Jaka będzie pogoda zimą [21.10.18] Wszystko wskazuje, że lato już nie wróci. Mroźne poranki i wieczory, wcześnie zapadający mrok i przeszywający wiatr - to wszystko są sygnały, że zima zbliża się wielkimi krokami. Jaka w tym roku będzie zima? Czy ciepły wrzesień oznacza srogą zimę? Jaka będzie pogoda w listopadzie? Są już pierwsze zapowiedzi! Sprawdźcie pogodę!
1/5

Pogoda na zimę 2018/2019. Prognoza pogody długoterminowa: na październik, listopad i na grudzień Jaka będzie pogoda zimą [21.10.18]

(© Polska Press Grupa)

Prognoza pogody na zimę 2019 jasnowidza Jackowskiego


Krzysztof Jackowski, polski jasnowidz, przewidział, że jesień będzie krótka i sroga. Już w październiku ma nadejść fala mrozu. W Święto Zmarłych ma spaść śnieg. Biały ma być także grudzień i styczeń i co najważniejsze... święta Bożego Narodzenia.Pogoda na zimę 2019. Kiedy spadnie śnieg?


W listopadzie ma nastąpić znaczne ochłodzenie. Wszystko przez "arktyczną blokadę", czyli obszar wysokiego ciśnienia nad północnym Atlantykiem, który znajduję się między Wielką Brytanią, Islandią oraz Grenlandią i ma się utrzymywać w tym miejscu do grudnia. To- zdaniem meteorologów Meteo France- ma przynieść niskie temperatury i śnieg. Serwis pogodowy AccuWeather zapowiada, że pierwszy śnieg spadnie dopiero w połowie grudnia. Na poczatku ostatniego miesiąca roku nato miast z nieba ma padać... deszcz. Temperatura ma spadać poniżej zera (zarówno w listopadzie i w grudniu) ale w nocy.

Zobacz co doskonale rozgrzeje Cię w zimne wieczory >>

Brrr, brrr, brrr prognoza pogody : zima 2019długoterminowa


Pogoda na październik 2018

Zimna 2018 Jaka będzie pogoda w listopadzie i grudniu?


Z kolei specjaliści od pogody AccuWeather zapowiadają, że zima ma przyjść w połowie grudnia. Listopad ma być jeszcze łaskawy w kwestii niskich temperatur. Grudzień za to- deszczowy i mroźny.
Pewne jest, że pierwszy śnieg pojawił się w Polsce już we wrześniu. Spadł w Beskidach i w Tatrach. W październiku pojawiły się pierwsze przymrozki.

Meteorolodzy podkreślają, że prognoza pogody długoterminowa obarczona jest dużym ryzykiem pomyłki, a przewidywania niekoniecznie dadzą ostateczną odpowiedź na pytanie jaka będzie zima 2018/2019.Jaką pogodę lubicie najbardziej?

"POGODA JAK BĘDZIE - PROGNOZA"

Komentarze

(3)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

.

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Marcin (gość)  •

Chyba Panu nie poszlo,w swieto zmarlych 15C

odpowiedzi (0)

skomentuj

Pani redaktor. Październik, listopad i grudzień do 21, to jest jesień.

+9 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

. (gość)  •

Może to pani łatwo sprawdzić w kalendarzu.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Matoł

+16 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Xxx (gość)  •

Ale pierdoli

odpowiedzi (0)

skomentuj