Pogoda na majówkę 2019 zapowiada się mało optymistycznie....

  Pogoda na majówkę 2019 zapowiada się mało optymistycznie. NAJNOWSZA PROGNOZA pogoda na majówkę. Czy majówka 2019 będzie deszczowa? 1.05.19

  SR

  Express Ilustrowany

  Express Ilustrowany

  Pogoda na majówkę 2019 NAJNOWSZE PROGNOZY pogody na weekend majowy Aura może nas zaskoczyć. Czy będzie ciepło? 25.04.19
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©www.pixabay.com

  Pogoda na majówkę 2019 NAJNOWSZE PROGNOZY. Pogoda długoterminowa 1.05.19. Pogoda na majówkę 2019 może nas niestety rozczarować... To informacja szczególnie smutna dla tych osób, które mają w planach spędzenie kilku dni w górach czy nad morzem. Mimo początkowych optymistycznych prognoz na majówkę 2019, najnowsze ustalenia wyglądają mało optymistycznie. W większości kraju spodziewamy się chłodniejszej i deszczowej majówki. Sprawdźcie jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na majówkę.

  Pogoda na majówkę 2019 najnowsze prognozy 1.05.19: Czy pogoda będzie sprzyjać wypadom za miasto?


  Prognoza pogody na majówkę 2019 wygląda mało optymistycznie. Synoptycy przewidują, że w większości naszego kraju, początek maja będzie chłodniejszy i deszczowy.

  Prognoza pogody majówka 2019  W wielu miastach Polski, pogoda na majówkę 2019 będzie miała jeden, wyjątkowo uciążliwy aspekt - nasze plany mogą popsuć opady deszczu.

  Pogoda na majówkę 2019 będzie bardziej wiosenna, niż letnia


  W ubiegłych latach często zdarzało się tak, że pogoda na majówkę była iście letnia - termometry pokazywały nawet 25°C, a "z nieba lał się żar". Sytuacja w tym roku będzie wyglądać jednak inaczej, aura będzie bardziej zbliżona do tej wiosennej, niż letniej. Nie powinniśmy spodziewać się, że majówka 2019 upłynie nam pod znakiem upałów i bezchmurnego nieba.


  Jeżeli chcecie spędzić majówkę w plenerze, np. na grillu ze znajomymi, nie odkładajcie tego na koniec weekendu. W większości miast, najcieplejszy będzie czwartek (2 maja) i piątek (3 maja). W sobotę i niedzielę nieco się ochłodzi, a termometry będą pokazywać około 14°C.

  Pogoda na majówkę 2019 morze: Jaka będzie pogoda na majówkę nad morzem?


  Wybieracie się na długi weekend majowy do Gdyni albo Kołobrzegu i zastanawiacie się jaka będzie pogoda na majówkę nad morzem? Niestety, nie mamy optymistycznych informacji.
  • Pogoda na majówkę 2019 morze. 1 maja termometry w Gdańsku pokażą... 11°C.
  • Pogoda na majówkę 2019 morze, 2 maja i 3 maja: W czwartek i piątek będzie podobnie. Temperatura zaledwie 10°C.
  • Pogoda na majówkę 2019 morze. 4 maja, w sobotę, pogoda będzie jeszcze gorsza Termometry pokażą zaledwie 9°C.
  • Pogoda na majówkę 2019 morze, 5 maja: W niedzielę, 5 maja temperatura również wyniesie około 10°C, jednak oprócz niższej temperatury musicie się dodatkowo przygotować na przelotne opady deszczu.


  Pogoda na majówkę 2019 Zakopane: Aura może nieco rozczarować


  Nieco gorzej niż nad morzem czy w centralnej części naszego kraju, pogoda na majówkę będzie wyglądała w Zakopanem.
  Spędzacie majówkę w Zakopanem? Z pewnością przydadzą Wam się cieplejsze ubrania i kurtki przeciwdeszczowe. 1 maja (środa) i 2 maja (czwartek) termometry pokażą 14°C, pojawią się także przelotne opady deszczu. Nieco cieplej będzie w piątek, wtedy temperatura wyniesie 15°C, a na niebie będzie królować słońce. Niestety w sobotę, 4 maja ochłodzi się - będzie zaledwie 9°C, a w niedzielę - 10°C. 5 maja synoptycy przewidują także, że może pojawić się burza.

  Majówka 2019: Gdzie Polacy spędzają majówkę?


  Biura turystyczne, firmy bądź portale zajmujące się turystyką często prowadzą badania dotyczące tego, gdzie Polacy najchętniej spędzają majówkę.
  Z tych ustaleń wynika, że Polacy długi weekend majowy najchętniej spędzają w Polsce. Jednymi z najpopularniejszych kierunków są Zakopane, Wrocław, Kraków oraz polskie morze. Polacy decydujący się na zagraniczne podróże podczas długiego weekendu majowego chętnie wybierają m.in. Barcelonę, Rzym, Ateny oraz Egipt.

  Majówka 2019:Kiedy jest długi weekend majowy?


  Majówka 2019 rozpoczyna się 1 maja czyli w Święto w Pracy, które jest dniem ustawowo wolnym od pracy. W tym roku początek majówki wypada w środę. Kolejnym dniem wolnym od pracy jest piątek 3 maja, kiedy przypada Święto Konstytucji 3 maja. Aby cieszyć się długim weekendem majowym wystarczy, że wybierzecie jeden dzień urlopu, na czwartek, 2 maja.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo