Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Pogoda na dziś

AIP
Dziś w Łodzi zachmurzenie duże, z opadami deszczu i burzami. Temperatura odczuwalna 22 stopnie. Wiatr 45 km/h, biomet niekorzystny, ciśnienie 1017 hPa.

Wschód Słońca: 05:17

Zachód Słońca: 20:17

Długość dnia: 15h 0min

Wschód Księżyca: 12:22

Zachód Księżyca: 23:03

Długość nocy: 9h 1min

Faza Księżyca: do I kwadry

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu, głównie na południu i wschodzie kraju oraz na wschodnim Pomorzu.

Na wschodzie oraz na południowym wschodzie po południu burze, gdzieniegdzie z gradem. Na południowym wschodzie prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 20 mm.

Temperatura maksymalna od 18°C, 19°C na Pomorzu oraz w kotlinach sudeckich, około 22°C w centrum, do 29°C na południowym wschodzie.

Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny i porywisty, z kierunków zachodnich. W rejonach burz porywy wiatru do 70 km/h.

ŻONA KAROLA BIELECKIEGO [ZDJĘCIA] KAROL BIELECKI ŻONA
Wypadek Holenderki, Annemiek van Vleuten. Koszmarny wypadek kolarki w Rio [WIDEO]
STARTY POLAKÓW NA OLIMPIADZIE W RIO 2016. KIEDY WYSTĘPY POLAKÓW, KIEDY STARTUJĄ POLACY
Olimpiada w Rio. Kiedy grają Polacy. Harmonogram

[ZOBACZ TEŻ FILM 60-letni Rosjanin przeszedł ponad 18 tys. kilometrów, by trafić do Rio de Janeiro. Dom w Sankt Petersburgu opuścił 1 kwietnia 2015 roku [xnews/RUPTLY]

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM 60-letni Rosjanin przeszedł ponad 18 tys. kilometrów, by trafić do Rio de Janeiro. Dom w Sankt Petersburgu opuścił 1 kwietnia 2015 roku [xnews/RUPTLY]