Pogoda lipiec 2020. Pogoda na wakacje 2020. Jaka będzie pogoda w lipcu na morzem a jaka pogoda będzie w górach? 25.06.2020

OPRAC.:
Tomasz Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Pogoda na lipiec, pogoda wakacje. Jaka będzie pogoda nad morzem, a jak będzie pogoda w górach
Pogoda na lipiec, pogoda wakacje. Jaka będzie pogoda nad morzem, a jak będzie pogoda w górach Polskapress
Pogoda na lipiec, pogoda na pierwszy miesiąc wakacji. Jaka będzie pogoda w górach a jaka pogoda będzie nad morzem? Pogoda na pierwszy weekend wakacji. Jak długo będzie padać? Pogody na 7 dni – góry, morze. Przed nami burzowy i bardzo ciepły weekend. Zobacz, jaka będzie pogoda na początku lipca.

Pogoda na lipiec, pogoda na wakacje

Po ostatnich burzowych i bardzo „mokrych” dniach i jednym w miarę pogodnym znów leje. Wszyscy planujący letnie wyjazdy zastanawiają się, jaki będzie ten pierwszy weekend wakacji w górach i nad morzem. Prognoza pogody dla Łodzi na dziś, czwartek i weekend nie nastraja optymistycznie, ale…

Prognoza pogody dla Łodzi 24.06 - leje i lać będzie z coraz większym natężeniem. Bez parasola lepiej nie ruszać się z domu. Najwięcej deszczu ma spaść w godzinach popołudniowych i wieczornych, między godz. 15 a 20. Dość ciepło – 19-20 stopni C.

Prognoza pogody dla Łodzi do najbliższej niedzieli też pod znakiem opadów. Więcej przejaśnień, ale w czwartek, piątek i sobotę spodziewane są burze i miejscami bardzo obfite opady. Temperatura powoli będzie rosła do 25 stopni c. w sobotę. Słoneczna pogoda spodziewana jest dopiero w niedzielę – wtedy tez najcieplej – 27 stopni.

Pogoda na lipiec, pogoda nad morzem

Prognoza pogody na weekend nad morzem. Słonecznie i ciepło aż do niedzieli – maksymalnie 24 stopnie C. Tylko w piątek możliwość wystąpienia burz z gwałtownymi opadami. Wiatr umiarkowany z północnego wschodu, mogą przydać się parawany. Zapowiada się więc plażowo, choć woda w morzu jeszcze zimna.

Pogoda na lipiec w górach. Jaka będzie pogoda w lipcu 2020

Prognoza pogody na weekend w górach. W Tatrach aż do niedzieli burzowo, ale temperatura będzie rosła. Dziś jeszcze chłodno i pochmurno – 16 stopni, ale w niedzielę już 24 stopnie C. Ostrzeżenie przed burzami sprawia, że lepiej zrezygnować w ten weekend z górskich wycieczek. W Bieszczadach również turystom będą towarzyszyć burze, choć sobota – bez opadów. W Beskidach Zachodnich – podobnie, ale cieplej. W niedzielę nawet do 27 stopni C. Też ostrzeżenie przed burzami.

iPolitycznie - Czy słowa Stefańczuka o Wołyniu to przełom?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie