ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Pogoda długoterminowa. Pogoda Łódź. Cebulicami i śnieżnikami...

(KZ)

2018-04-08 20:40

2018-04-08 20:40

Dodaj komentarz

Pogoda długoterminowa. Pogoda Łódź. Cebulicami i śnieżnikami zaczęła się gorąca wiosna. W parku im. Klepacza tłumy [zdjęcia]

(KZ)

2018-04-08 20:40

W miniony weekend zrobiła się prawdziwie letnia pogoda, a w parku im. bp. Klepacza przy ul. Skorupki zakwitły tysiące cebulic i śnieżników.
W miniony weekend zrobiła się prawdziwie letnia pogoda, a w parku im. bp. Klepacza przy ul. Skorupki zakwitły tysiące cebulic syberyjskich i śnieżników. To jedyne takie miejsce w Polsce, które co roku pokrywa się błękitną murawą. W sobotę i niedzielę setki łodzian pojawiły się w parku podziwiać kwiaty i fotografować je.

Wiele osób robiło sobie także pamiątkowe sesje fotograficzne wśród kwiatów. Pogoda sprzyjała, bo termometry w cieniu pokazywały ponad 20 stopni Celsjusza.
Z dnia na dzień pogoda z wczesnowiosennej zrobiła się od razu letnia. Taka też ma się utrzymać przez najbliższe dwa tygodnie. Przez cały najbliższy tydzień maksymalne temperatury mają przekraczać 20 st. Celsjusza, a jedynie w przyszłą sobotę- według metrologów - na jeden dzień temperatura spadnie do 12 st. C.

Także kolejny tydzień będzie z temperaturami od 16 do 21 st. C. Noce również mają być ciepłe. W tym tygodniu z temperaturami 8 - 11 st. C, a w przyszłym najchłodniejsze będą od środy do niedzieli i wyniosą 5- 6 st. C.

Ale uwaga, w ostatniej dekadzie miesiąca może nadejść ochłodzenie z temperaturami w nocy niewiele ponad zero, a w ciągu dnia poniżej 15 st. C.
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:


Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się