1/17
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel w...

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel w sezonie 2021-2022 toczyły boje nie tylko o tytuł mistrza Polski, ale też o prawo gry w finale Ligi Mistrzów.

2/17
Już 1 maja cieszyliśmy się z pierwszego polskiego sukcesu....

Piotr Kuczera wicemistrzem Europy

Już 1 maja cieszyliśmy się z pierwszego polskiego sukcesu. Podczas mistrzostw Europy w judo Piotr Kuczera (100 kg) zdobył srebrny medal. To jedyne polskie podium podczas tej imprezy i największe osiągnięcie w karierze polskiego judoki.

3/17
Agnieszka Skalniak-Sójka (na zdjęciu z lewej) maj mogła...

Polskie zwycięstwa w kolarskich wyścigach

Agnieszka Skalniak-Sójka (na zdjęciu z lewej) maj mogła uznać za udany. Najpierw triumfowała w kilkuetapowym czeskim wyścigu Gracia-Orlova, a potem okazała się najlepsza w wyścigu Dookoła Estonii, w którym na najniższym stopniu podium stanęła także Karolina Karasiewicz. Z kolei Marta Lach zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej w niemieckim wyścigu Thuringen Ladies Tour. Warto także wspomnieć o triumfie Patryka Stosza w Grand Prix Gorenjska (Słowenia).

4/17
Sporo radości na przełomie kwietnia i maja dali nam...

Hokeiści z awansem do Dywizji IA

Sporo radości na przełomie kwietnia i maja dali nam hokeiści, którzy wygrali turniej Dywizji 1B w Tychach i awansowali do Dywizji 1A.