Podbeskidzie ŁKS 1:1. Obie strony miały swoje szanse. ŁKS mógł wygrać

Tomasz Jabłoński
Podbeskidzie ŁKS na żywo
Podbeskidzie ŁKS na żywo. Mecz, którego faworytem wydają się być łodzianie, którzy zajmują miejsce w czołówce tabeli pierwszej ligi. Mecz Podbeskidzie ŁKS od godziny 12.40. Zapraszamy na naszą relację na żywo.

Wynik meczu Podbeskidzie ŁKS 1:1

Koniec meczu. Remis. ŁKS rozegrał dobre spotkanie, mógł wygrać, ale niestety nie udało się utrzymać prowadzenia.
90+3 min. Ostatnia akcja. Simonsen fatalnie dośrodkował
90+3 min. Markov faulował Kowalczyka i został ukarany żółtą kartką
90+2 min. Trzy minuty doliczone
90+1 min. Po dobrej kontrze Kowalczyka Biel zepsuł piłkę
90 min. Bobek łapie piłkę po strzale głową rywala
88 min. Faul na Kowalczyku 30 metrów przed bramką gospodarzy. Dankowski wrzucił w światło bramki, golkiper łapie
86 min. Wypych za Mikołajewskiego
85 min. Awantura na boisku. Nacho i Celtik dostali po żółtej kartce
84 min. Lorenc ukarany żółtą kartką
83 min. Kowalczyk wzdłuż bramki, ale gospodarze wybili
82 min. Celtik ucierpiał w środku, jest przerwa w grze
80 min. Zmiany w ŁKS. Kelechukwu za Pirulo, Tutyskinas za Marciniaka
78 min. Simonsen nie trafił w bramkę ŁKS
77 min. GOL DLA PODBESKIDZIA. Jodłowiec podał do Goku, ten strzelił płasko, a Bobek nie sięgnął piłki
76 min. Dobra kontra Podbeskidzia, ale niedokładnie podawali gospodarze
74 min. Jodłowiec strzelił w światło bramki ŁKS, Bobek łapie piłkę
73 min. Gorąco pod bramką ŁKS. Zablokowany strzał. Zmiana w Podbeskidziu: Bonifacio za Sitka, Bieroński za Bernarda, Celtik za Janotę
72 min. Róg dla gospodarzy
70 min. Zmiany w ŁKS. Janczukowicz za Balongo, Ochronczuk za Korta
69 min. ŁKS bliski zdobycia drugiego gola. Po strzale Pirulo i rykoszecie bramkarz wybił na róg
63 min. Ponownie Kowalczyk zatrzymany faulem. Nasz kadrowicz jest ni do zatrzymania
62 min. Kort z wolnego źle dośrodkował, bramkarz gospodarzy łapie piłkę
61 min. Simonsen ukarany żółtą kartką po faulu na Kowalczyku
59 min. Znów Kowalczyk faulowany w środku
56 min. Zmiana w ŁKS: Biel za Trąbkę
55 min. Dąbrowski za faul ukarany żółtkiem
53 min. Kowalczyk faulowany przez Rodrigueza i żółta kartka dla Hiszpana
53 min. Róg dla Podbeskidzia. ŁKS zamknięty przed swoim polem karnym
51 min. Goku strzelił w poprzeczkę. Bobek ma szczęście, jak Tomaszewski na Wembley
50 min. Janota strzelał z daleka, także niecelnie. Przewaga gospodarzy
49 min. Ależ szczęście ŁKS. Biliński strzelił z 11 metrów obok słupka
48 min. Goku strzelił z bliska, Bobek doskonale broni
46 min. Druga połowa rozpoczęta. Zmiana w drużynie gospodarzy: Goku za Drzazgę
Koniec pierwszej połowy. Po szczęśliwej akcji łodzianie prowadzą, ale zasłużyli na bramkę.
45 min. Bobek łapie piłkę dośrodkowaną przez gospodarzy
43 min. Trąbka odebrał piłkę rywalowi, wbiegł w pole karne i strzelił płasko i technicznie, ale nie trafił!
40 min. ŁKS szanuje piłkę, nigdzie łodzianom się nie śpieszy
36 min. GOL DLA ŁKS. Po rożnym piłka przeleciała ponad Dąbrowskim i spadła wprost na nogę Rodrigueza, który z metra wpakował piłkę do własnej siatki
36 min. Kort źle przyjął piłkę przed bramką Podbeskidzia
33 min. Biliński z powietrza strzelił ponad bramką ŁKS. To była dogodna sytuacja dla gospodarzy
31 min. Bobek obronił strzał Drzazgi
28 min. Sitek strzelił obok słupka bramki ŁKS
27 min. Pirulo strzelił za słabo
26 min. Dankowski zepsuł dośrodkowanie i z akcji nici
24 min. Królem Łodzi jest ŁKS - skandują kibice łodzian
23 min. Trąbka strzelił zza pola karnego, niecelnie
22 min. Faul Pirulo przy chorągiewce na polu Podbeskidzia
19 min. Wrzutka Dankowskiego. Bramkarz łapie
17 min. Kiks gospodarzy pod bramką ŁKS
16 min. Róg dla gospodarzy
15 min. Sitek strzelił nad poprzeczką bramki ŁKS
13 min. Dankowski zatrzymał atak gospodarzy
12 min. Lorenc strzelił z 25 metrów o 10 metrów za wysoko
11 min. Po wrzutce Marciniaka, strzelał głową Kowalczyk. Za wysoko
8 min. Rodriguez nie trafił w piłkę przed bramką ŁKS
8 min. Rykoszet i piłka trafiła w boczną siatkę ŁKS. Róg dla Podbeskidzia
7 min. ŁKS ma więcej z gry, ale akcje łodzian bez zakończenia strzałem
5 min. Sitek zatrzymany przed polem karnym ŁKS
4 min. Balongo uciekł obrońcy i oddał strzał, bramkarz gospodarzy łapie
3 min. Róg dla ŁKS
1 min. Zaczynamy.

Godz. 12:39. ŁKS zagra w czarnych strojach, Podbeskidzie w niebieskich koszulach i białych spodenkach

Godz. 12:37. Trener Kazimierz Moskal: - Piłka nożna jest grą zespołową. Trzeba mieć ten zespół. Bramkarz Dawid Arndt się rozchorował, przyszedł na trening z gorączką. Podbeskidzie chce grać w piłkę, mają indywidualności. Będą chcieli zdobyć trzy punkty.

Godz. 12:35. Trener Dariusz Żuraw: - Przez dwa tygodnie chciałoby się drużynie przekazać, ale za mało czasu. Są emocje, gdy gra się pierwszy raz przed swoją publicznością. Chciałbym zobaczyć zespół wierzący w swoje możliwości. Taka gra przyciągnie kibica.

Godz. 12:30. W przypadku zwycięstwa ŁKS wyprzedzi Puszczę Niepołomice i Arkę Gdynia oraz zrówna się punktami z liderem Fortuna Pierwszej Ligi Ruchem Chorzów

Godz. 12:25. Mecz poprowadzi sędzia Jarosław Przybył z Kluczborka. Nie kojarzy nam się dobrze, bo był sędzią meczu otwarcia stadionu ŁKS. Wtedy łodzianie przegrali z Chrobrym Głogów 0:1.

Godz. 12:20. Na wygraną w Bielsku-Białej fani łódzkiego zespołu czekają od 19 września 2018 roku. Tego dnia ich ulubieńcy wygrali aż 3:0 (1:0). Dwa razy do bramki Podbeskidzia trafił Patryk Bryła, a raz Maciej Wolski.

Godz. 12:15. Drużynę „Górali” po raz drugi w tym sezonie, a pierwszy w Bielsku-Białej, poprowadzi wielunianin Dariusz Żuraw. Szkoleniowiec znany kibicom między innymi z pracy w Lechu Poznań zastąpił Dariusza Kołodzieja, a zaczął pracę w Podbeskidziu od wygranej w Chojnicach z Chojniczanką 3:2 (1:1).

Godz. 12:10: Forbet typuje: wygrana Podbeskidzia 1:2.23, remis 1: 3.40, wygrana ŁKS 1:3.15.

Godz. 12:05. Piłkarze ŁKS będą mogli liczyć na doping w Bielsku-Białej. - Ma przyjechać od 300 do 400 kibiców ŁKS - mówi Paulina Laby, rzeczniczka prasowa „Górali”. - Kibice ŁKS są u nas zawsze mile widziani i chętnie tu przyjeżdżają.

Godz. 12:00. Podbeskidzie zagra w składzie: Igonen, Simonsen, Janta, Rodriguez, Markov, Drzazga, Jodłowiec, Bernard, Mikołajewski, Sitek, Biliński,
Rezerwowi: Wieczorek, Bonifacio, Wypych, Celtik, Bieroński, Goku, Misztal, Scalet, Wełniak.

Godz. 11:55. Do składu po pauzie za żółte kartki powrócił Maciej Dąbrowski. Na ławce usiadł Oskar Koprowski. Ponadto za Dawida Arndta w bramce zagra Aleksander Bobek, a za Bartosza Biela - Dawid Kort.

Godz. 11:52. Trener Kazimierz Moskal podał skład ŁKS: Bobek - Dankowski, Dąbrowski, Nacho, Marciniak, Pirulo, Kowalczyk, Lorenc, Kort, Trąbka, Balongo.
Rezerwa: Kozioł, Tutyskinas, Ochronczuk, Koprowski, Kelechukwu, Kuźma, Biel, Wszołek, Janczukowicz.

Podbeskidzie co prawda przełamało się w ostatniej kolejce i wygrało 3:2 w Chojnicach z Chojniczanką, ale pamiętajmy, że wcześniej piłkarze tej drużyny zanotowali aż cztery porażki z rzędu.
ŁKS gra bardzo w kratkę i dobre mecze przeplata bardzo słabymi. Łodzianie potrafią zmobilizować się na mecze z teoretycznie silnymi zespołami, by w kolejnych, gdzie są faworytami prezentować słabiutki poziom. A jak będzie w meczu Podbeskidzie ŁKS? Przekonamy się już niebawem.

Kazimierz Moskal, trener ŁKS:

Motywacja przed tym meczem jest taka sama, jak przed każdym innym. Traktujemy ten pojedynek jako najważniejsze spotkanie sezonu, bo jest najbliższy. […] Trener Dariusz Żuraw nie ukrywa, że chciałby grać wyżej, odbierać piłkę i przy tej piłce się utrzymywać, więc podobna filozofia. Spotkają się dwa zespoły, które będą chciały grać piłką.

Podbeskidzie ŁKS na żywo od godziny 12.40 - zapraszamy na naszą relację na żywo!