ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
PODATEK OD MIŁOŚCI, PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINE, PODATEK OD...

(LS)

2018-02-05 10:30

2018-02-05 10:52

3 Komentarze
Dodaj komentarz

PODATEK OD MIŁOŚCI, PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINE, PODATEK OD MIŁOŚCI FILM [05. 02. 18]

(LS)

2018-02-05 10:30

PODATEK OD MIŁOŚCI [05.02.18] Przebojem tegorocznych walentynek z pewnością będzie film produkcji TVN -PODATEK OD MIŁOŚCI. Jego premiera kinowa miała miejsce 26 stycznia. Od tego czasu PODATEK OD MIŁOŚCI trafił do repertuaru kin w całej Polsce. Osoby, które nie mają zamiaru obejrzeć filmu na dużym ekranie, czekają taką możliwość online. Czy PODATEK OD MIŁOŚCI jest już dostępny ONLINE? Czy cały film dostępny jest w sieci?
1/5

PODATEK OD MIŁOŚCI CDA, PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINE, PODATEK OD MIŁOŚCI CAŁY FILM [30. 01. 18]

(© youtube.pl)

PODATEK OD MIŁOŚCI ZWIASTUN


PODATEK OD MIŁOŚCI, PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINE


Można się spodziewać, że Podatek od miłości wkrótce po premierze trafi do sieci i będzie dostępny online. Przypominamy, że oglądanie filmów z nielegalnych źródeł jest niezgodne z prawem.

PODATEK OD MIŁOŚCI, PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINEO czym opowiada najnowsza produkcja TVN, PODATEK OD MIŁOŚCI?
To historia Mariana, przy którym "kobiety tracą kontrolę"(przynajmniej tak zapowiada plakat filmu). Kim Marian jest w rzeczywistości? Zagadkę próbuje rozwikłać Klara. Klara jest inspektor podatkową, która ściga oszusta podatkowego... Mariana.
Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINE, PODATEK OD MIŁOŚCI FILM [05. 02. 18]Głównym bohaterem filmu PODATEK OD MIŁOŚCI jest Marian, w jego rolę wcielił się Grzegorz Damięcki. Zdjęcia do filmu powstawały pod koniec ubiegłego roku.PODATEK OD MIŁOŚCI, PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINE


W rolę inspektor podatkowej Klary wciela się Aleksandra Domańska. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie? Romę Gąsiorowską, Magdalenę Różdżkę i Weronikę Rosati. Nie zabraknie także ról męskich- Michał Czernecki to jeden z aktorów, który wystąpi u boku Damięckiego.

Piosenką promującą film PODATEK OD MIŁOŚCI jest utwór o tym samym tytule w wykonaniu Kayah i Grzegorza Hyżego.

PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINE, PODATEK OD MIŁOŚCI FILM [05. 02. 18]Oto pierwsze opinie internautów na temat filmu. Jak widać zdania są podzielone.
Cieszę się ,że w końcu będzie można zobaczyć Grzegorza Damięckiego na dużym ekranie w głównej roli. Mam nadzieję ,że film będzie "zjadliwy"
Twórcy naprawdę uważają ludzi za tak odmóżdżonych, żeby bez żenady serwować im takie gnioty fabularne?

Trochę się boję tego filmu. Zwiastun pokazuje kolejną polską niewymagającą produkcję. Nie przepadam za takimi filmami, a widziany przeze mnie zwiastun zdaje się to potwierdzać.
Zobacz też:
Maciej Sułat to jeden z najsilniejszych strażników miejskich w Polsce


Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(3)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Ryczałem ze smiechu

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Rudy (gość)  •

Dawno sie tak nie ubawiłem, na Polskim filmie :). Jak dla mnie świetna komedia z takim humorem który lubię. I chyba nie tylko ja... całe kino ryczalo ze śmiechu... :). Ja nie mogłem przestać się śmiać do 40 min po wyjściu z kina :) :) :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Ryczałem ze smiechu

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Rudy (gość)  •

Dawno sie tak nie ubawiłem, na Polskim filmie :). Jak dla mnie świetna komedia z takim humorem który lubię. I chyba nie tylko ja... całe kino ryczalo ze śmiechu... :). Ja nie mogłem przestać się śmiać do 40 min po wyjściu z kina :) :) :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Polskie kino to

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Niestety żart (gość)  •

Kolejna komedia romantyczna z nieco innymi bohaterami, ale fabułą niezmienną dla tego gatunku od lat. Czy my nie potrafimy już nagrywać dobrych filmów, tylko jakieś dziwaczne "Botoksy", i filmy na jedno kopyto typu "Narzeczony Na Niby", "Nigdy W Życiu", "Tylko Mnie Kochaj"? Większość nowych polskich filmów to chłam.

odpowiedzi (0)

skomentuj