Pobierz za darmo i daj w prezencie (artykuł sponsorowany)

(tj)
.
. materiały prasowe
Po raz pierwszy od wielu lat udało mi się trafić z prezentem dla mamy. Nie spodziewałam się, że to będzie takie proste. Wszystko dzięki Asi, mojej przyjaciółce z pracy. Kilka tygodni temu przyniosła z apteki ulotkę, w której była opisana aplikacja na telefon komórkowy - Appteka.

Natychmiast postanowiłam ją przetestować. Jest naprawdę przełomowa!
Mając tę aplikację w telefonie, nie trzeba krążyć między aptekami w poszukiwaniu przepisanego przez lekarza leku, stać w długich kolejkach czy kupować różnego rodzaju poradników medycznych, aby sprawdzać przepisywane przez lekarzy tabletki.

Wiedziałam, że moja mama też będzie nią zachwycona. Na szczęście ma telefon z systemem Android, który jest potrzebny, bym ze strony appteka.eu mogła pobrać dla niej tę przydatną aplikację. Pomyślałam, że lepszego prezentu na mikołajki nie mogła sobie wymarzyć!

Z ulotką w dłoni, przy pierwszej nadarzającej się okazji sięgnęłam po telefon mamy. Wgrałam aplikację w tajemnicy, a na telefonie położyłam kopertę z listem.

Napisałam w nim: "Droga Mamo, Mikołaj przyniósł Ci bardzo pożyteczny prezent. Na ekranie Twojego telefonu pojawiła się nowa ikonka z aplikacją Appteka. Dzięki niej, zanim wyjdziesz z domu, by zrealizować receptę, będziesz wiedziała, do której apteki masz się udać. Wystarczy, że sfotografujesz receptę i prześlesz ją dalej za pomocą jednego przycisku. Farmaceuta odczyta receptę i przygotuje dla ciebie wszystkie potrzebne leki. Możesz też, w razie potrzeby, dodać do swojego zamówienia inne leki i produkty apteczne. Aplikacja od razu powie ci, czy przepisany przez lekarza syrop czy tabletki mają tańsze zamienniki i w ciągu kilku sekund poda informacje o dowolnym lekarstwie lub jego tańszych odpowiednikach. Dzięki niej możesz na ekranie telefonu natychmiast wyświetlić sobie ulotkę każdego leku. Jeżeli nie będziesz wiedziała czegoś na temat swojego lekarstwa, wystarczy, że naciśniesz ikonkę Appteka!
Zobaczysz, wszystkie koleżanki będą zazdrościły ci takiej funkcji w telefonie. Możesz powiedzieć im, że aplikację tę można pobrać ze strony appteka.eu. Za darmo!
Wiem, że ten prezent na pewno ci się przyda. Twoja córka".

Miałam rację. Mama jest zachwycona! Nie musi się już martwić, że jej lekarstw nie będzie w aptece. Po prostu zamawia je sprytną aplikacją i odbiera następnego dnia. Odkryła też, że może wykupić znacznie tańsze, ale równie skuteczne odpowiedniki leków, które zażywała do tej pory.
Podejrzewam, że wiele jej koleżanek ma już ogromny dług wdzięczności wobec mnie.

Wczoraj słyszałam, jak jednej z nich mama czytała informacje o, jak to określiła, genialnej aplikacji Appteka: "Posłuchaj, Zosiu, główne zalety tej aplikacji to: możliwość odczytywania recept przez farmaceutę, dzięki czemu będziesz wreszcie wiedziała, co przepisuje ci lekarz, będziesz miała stały dostęp do informacji o lekach, będziesz dostawała sprawdzone informację o tańszych zamiennikach drogich lekarstw. Ale to nie wszystko.

Dzięki funkcji GPS aplikacja ta lokalizuje najbliższe apteki i pokazuje trasę dojazdu do nich". Muszę przyznać, że było mi bardzo miło, gdy na koniec powiedziała: "Dzięki mojej córce, która dała mi tę aplikację w prezencie mikołajkowym, już żadna choroba nie budzi we mnie takiego stresu jak kiedyś". Mogłam tylko dodać: Zosiu, zapamiętaj - ta aplikacja jest do pobrania ze strony appteka.eu oraz bezpośrednio ze sklepu Google Play.

Wideo

Dodaj ogłoszenie