Po wczorajszym paraliżu Łodzi, działacze żądają dymisji w magistracie za nieodśnieżone ulice!

(MSM)
Dymisji Ewy Jasińskiej, dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Łodzi żądają działacze Alternatywy dla Łodzi (to wspólna inicjatywa Ruchu Narodowego i partii KORWiN). Powodem ma być wczorajszy paraliż komunikacyjny miasta na skutek nieodśnieżonych ulic. List otwarty w tej sprawie działacze Alternatywy wysłali do wiceprezydenta Łodzi Tomasza Treli (SLD), któremu podlega m.in. gospodarka komunalna.

Szanowny Pan
Tomasz Trela
Wiceprezydent Miasta Łodzi
Szanowny Panie Prezydencie,

W związku z dzisiejszą sytuacją na ulicach naszego miasta, ogromnym zakorkowaniem oraz brakiem odpowiedniego przygotowania służb odśnieżających łódzkie ulice, wnioskujemy do Pana o odwołanie w trybie natychmiastowym osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację ze stanowiska, pani Ewy Jasińskiej, dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej.
Zapewne zdaje Pan sobie sprawę z faktu, że Łódź boryka się z problemami zakorkowania w szczególności w okresie  zimowym. Co roku władze naszego miasta obiecują mieszkańcom, że są przygotowane na nadchodzące opady śniegu, tak aby na drogach nie dochodziło do sytuacji takich jak dzisiaj. Niestety co roku sytuacja się powtarza a szczególne obiekcje budzi fakt, że tym razem służby nie były przygotowane w połowie sezonu. Liczymy, że podejmie Pan odpowiednie kroki, aby osobę odpowiedzialną za zaistniały stan rzeczy należycie ukarać za niedopełnienie swoich obowiązków.
Z wyrazami szacunku,

Przemysław Kicowski - Alternatywa dla Łodzi, rzecznik prasowy Ruchu Narodowego w Łodzi
Tomasz Grabarczyk - Alternatywa dla Łodzi, partia Wolność

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Jak pogoda nas czeka w najbliższych dniach (x.news/TVN Meteo Active)