Po porażce piłkarzy ŁKS z Zagłębiem. W przerwie w szatni lubinian było ostro

hof
W akcji piłkarz Zagłębia Łukasz Hanzel
W akcji piłkarz Zagłębia Łukasz Hanzel Piotr Krzyżanowski / Polskapresse
Piłkarze ŁKS przegrali w sobotę z Zagłębiem 1:2. Goście spotkania w Łodzi nie prezentowali olśniewającej dyspozycji. Wiele wskazuje na to, że do zwycięstwa lubinian przyczyniła się ostra rozmowa w przerwie w szatni.

Tak przynajmniej twierdzi w rozmowie na stronie internetowe Zagłębia, pomocnik tego klubu Łukasz Hanzel. - Nie ma co ukrywać, że w przerwie w szatni padło kilka mocniejszych słów - mpwi zawodnik Wynik pokazuje, że podziałała ta rozmowa, bo przecież wygraliśmy. To był bardzo trudny dla nas mecz, trzeba docenić to zwycięstwo, ten plus niech przysłoni wszystkie minusy. Teraz znowu z optymizmem czekamy na kolejne ligowe spotkanie!