Po porażce ŁKS. Chojnacki nie może zebrać myśli

-
Trener ŁKS Marek Chojnacki
Trener ŁKS Marek Chojnacki Maciej Stanik
Piłkarze ŁKS przegrali trzeci mecz z rzędu w pierwszej lidze. W sobotę z Cracovią 2:4, a wcześniej z Wartą Poznań 0:2 i Olimpią Grudziądz 1:3. Oto co po spotkaniu w Krakowie powiedział trener łodzian.

Marek Chojnacki (trener piłkarzy z al. Unii): -Wciąż nie mogę zebrać myśli, bo mieliśmy szansę, by tutaj zdobyć punkty. Do 35. minuty wszystko wskazywało na to, że gładko przegramy, ale czasem jeden moment może zupełnie zmienić sytuację. My mieliśmy tę szansę, ale jej nie wykorzystaliśmy. Doprowadziliśmy do remisu 2:2, a potem przez pierwsze dziesięć minut drugiej połowy Cracovia nie wiedziała co się dzieje. Rzadko komentuje decyzję sędziów, ale z mojej perspektywy przy golu na 3:2 był spalony, a przy bramce na 4:2 nasz piłkarz ewidentnie był faulowany. Największe pretensje mamy jednak do siebie. Dziękuję swoim zawodnikom, bo zagrali ambitnie i sądzę, że trochę stracha napędzili Cracovii.