Po meczu Widzewa z ROW. Dario Kristo, kapitan łódzkiej drużyny, przepraszał kibiców

hof
Piłkarze Widzewa zawiedli w sobotnim spotkaniu II ligi, remisując 1:1 z ostatnim w tabeli ROW Rybnik. To była kompromitacja drużyny z al. Piłsudskiego.

Kapitan Widzew przeprasza

Po meczu piłkarzy Widzewa z ROW Rybnik Dario Kristo, kapitan drużyny Widzewa, przed kamerami klubowej telewizji powiedział: - Chcę przeprosić naszych kibiców za tę pierwszą połowę spotkania z ROW Rybnik. To nie było to, co było dogadane, to co mieliśmy na własnym stadionie zaprezentować. Szybko dostaliśmy bramkę. Mieliśmy założenia, mieliśmy grać naszą grę, a w pierwszej części tego nie było. W drugiej części spotkania było już lepiej. To ma tak wyglądać, że my mamy atakować. Ci co weszli na boisko, dali trochę impulsu. Tego nam brakowało przed przerwą. Straciliśmy dwa punkty, nie wiem co mam więcej powiedzieć. My musimy zdać sobie sprawę z tego, że nikt nam nie podaruje punktów. Tak było na boiskach trzeciej ligi, jest w drugiej lidze, będzie w pierwszej lidze i zapewne w ekstraklasie. Bo to jest Widzew. Musimy sobie z tym radzić, walczyć i szukać zwycięstw. Widzew ich potrzebuje.