Po meczu Widzewa z Pogonią. Trener łodzian chwali determinację

(b)
Trener Widzewa, Radosław Mroczkowski
Trener Widzewa, Radosław Mroczkowski Paweł Łacheta
W piątek Widzew zremisował 1:1 w Szczecinie z Pogonią. Co meczu 22. kolejki ekstraklasy mówili szkoleniowcy obu drużyn?

Szkoleniowiec Widzewa krótki skomentował spotkanie. Swoich podopiecznych chwalił za determinację i walkę w drugiej połowie meczu.

Radosław Mroczkowski (trener Widzewa): - Pierwsza część spotkania była słaba w naszym wykonaniu. Można powiedzieć,że ćwiczyliśmy stałe fragmenty gry. Na szczęście nic nie wpadło. To dla nas mały pozytyw. W drugiej połowie wyglądało to lepiej. Zobaczyłem determinację i chęci. Trudny tydzień to był dla nas. Zeszłą kolejkę zamykaliśmy, teraz graliśmy jako pierwsi.

Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni): - Myślę, że większość meczów do końca rundy będzie wyglądać tak jak ten. Jeśli nie zaangażujemy się całym sercem. Czuję mały niedosyt, bo wypracowaliśmy kilka sytuacji może nie tak czystych, ale było blisko. Chwila dekoncentracji kosztowała nas stratę bramki. Nasz gol spowodował, że odaliśmy inicjatywę Widzewowi. Kolejne mecze nie będą piękne, będziemy stawiać na solidność, punkty będziemy chcieli wywalczyć hatakterem. Plany pokrzyżowały nam wymuszone zmiany. Planowałem zrobić jedną, a musiałem zrobić trzy. Chcieliśmy zdobyć trzy punkty, a zdobyliśmy jeden. Nie jestem zadowolony, a przed nami trudny mecz w Warszawie.