Po meczu ŁKS - Korona. Trener Wojciech Stawowy: Pokazaliśmy dużo jakości

Piłkarze ŁKS po pokonaniu Korony Kielce 2:0 w zaległym spotkaniu odzyskali prowadzenie w tabeli pierwszej ligi. Oto co po meczu powiedział szkoleniowiec łódzkiej drużyny.

Po meczu z Koroną Wojciech Stawowy powiedział:

- Było bardzo dużo dobrych momentów po naszej stronie. Powinniśmy ten mecz zamknąć w pierwszej połowie, bo poza bramką mieliśmy jeszcze dwie bardzo dogodne sytuacje. W drugiej połowie zawodnicy zrobili jednak to, czego od nich oczekuję, czyli poszli za ciosem.

Ten mecz wyglądał tak, jak wykłady na uczelni. Kiedy profesor mówił, wszystko było w porządku. Kiedy profesor miał przerwę w wykładzie, to były przestoje w grze. Podsumowując - w środę zagraliśmy po profesorsku.

Cieszę się ze zwycięstwa. Korona to drużyna, która jeszcze niedawno grała w ekstraklasie i wiedzieliśmy, że to zespół dobrze poukładany. Tym bardziej jestem zadowolony, bo moja ekipa była zdecydowanie mocniejszą drużyną w dzisiejszym spotkaniu, szczególnie jeśli chodzi o kulturę gry. Mogliśmy dziś strzelić więcej goli. Pokazaliśmy też dużo jakości.