Po meczu ŁKS. Adrian Stawski, trener Stomilu: Drugi raz byłem w Łodzi i drugi raz wygrałem

Piłkarze ŁKS w meczu pierwszej ligi przegrali w Łodzi 0:2 ze Stomilem. Oto co po meczu powiedział szkoleniowiec olsztynian

Adrian Stawski, trener Stomilu: - Bardzo mocno cierpieliśmy na boisku, ale ja na odprawie mówiłem, że tak będzie. Dobrze przeanalizowaliśmy, grę ŁKS-u. Byliśmy dobrze przygotowani fizycznie, to było widać do samego końca. Cieszę się bardzo, bo drugi raz tu jestem i drugi raz wygrałem, wcześniej z Bytovią. ŁKS miał w pierwszej połowie więcej z gry, ale to my zdobyliśmy bramkę do szatni.
Szkoda tych kontr, które przeprowadziliśmy po przerwie, bo trochę ich było. Odbieraliśmy piłkę i wychodziliśmy z kontrami. Drugą bramkę zdobyliśmy po stałym fragmencie gry. W meczu z Widzewem mieliśmy ich dużo i wzięliśmy sobie to ze sztabem szkoleniowym do serca i mocno nad tym pracowaliśmy. My tak naprawdę bardzo dobrze już z Widzewem zagraliśmy. Powiedziałem swoich chłopakom, że w kolejnym meczu będzie bardzo dobrze. Byłem zbudowany tym spotkaniem, mimo porażki. Zwycięstwo dedykuje dla naszego zawodnika Rafała Remisza, który w sobotę obchodził urodziny.