Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 14min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Po kompromitacji. Kapitan Widzewa przeprasza kibiców

Jan Hofman
Jan Hofman
Piłkarze Widzewa skompromitowali się w spotkaniu drugiej ligi. Łódzki lider przegrał na własnym boisku 1:2 z Legionovią, przedostatnim zespołem w tabeli.

Po meczu głos zabrał Marcin Robak. Kapitan Widzewa powiedział: - Wypada przede wszystkim przeprosić za ten mecz, zwłaszcza że od początku mieliśmy go pod kontrolą, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej niepotrzebnie się cofnęliśmy, przez co straciliśmy dwie bramki. Nie będziemy chować głów i zrobimy wszystko, żeby odmienić losy tego wznowienia sezonu. Wierzę, że tak się stanie, mimo nieudanego restartu. Wszyscy wiemy, że zawaliliśmy te pierwsze trzy mecze. Nie możemy uciekać od odpowiedzialności. Musimy wziąć to na klatę i pokazać, że umiemy grać w piłkę. Wierzę w to, że następne mecze będą udane.
Wypada przeprosić kibiców za ten mecz, bo słusznie oczekują oni od nas lepszej gry i zwycięstw. Zdaję sobie sprawę, że oberwie nam się za te trzy ostatnie spotkania. Ale dalej jesteśmy, nie składamy broni, tylko musimy zacząć wygrywać. Łatwo nam to nie przyjdzie, ale wierzę, że uda nam się zrealizować cel, jakim jest awans do I ligi.

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

I za co przepraszać, za przehandlpwany mecz? To jest sport? Panie Robak? To wy chcecie grać czy zarabiać? A może po prostu, tak wam pewna grupa kibolska zagrała i tak zatańczyliście. Jasne jest, że ktoś bierze kasę, za to że wy na wiosnę zapominacie jak gra się w piłkę. Co powtórka z rozrywki?

G
Gość

Nie ma karnych to i nie ma Robaka

Dodaj ogłoszenie