Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Po czym chorują psy lokatorów SM "Sympatyczna" ?

(jaz)
Obrzeża chodników wokół bloków są spryskiwane środkiem chwastobójczym. Część lokatorów twierdzi, że szkodzi on psom.
Obrzeża chodników wokół bloków są spryskiwane środkiem chwastobójczym. Część lokatorów twierdzi, że szkodzi on psom. Łukasz Kasprzak
Lokatorzy bloków należących do Spółdzielni Mieszkaniowej "Sympatyczna" skarżą się, że administracja używa do zwalczania chwastów porastających chodniki środka chemicznego, po którym chorują ich psy.

- Mój piesek kilkakrotnie po spacerze miał problemy z przewodem pokarmowym - mówi pani Anna z bloku przy ul. Batalionów Chłopskich 17. - Byłam z nim u weterynarza, który stwierdził, że przyczyną może być kontakt z trucizną używaną do zwalczania chwastów przy obrzeżach chodnika. Wiem, że spółdzielnia robi takie opryski. Niestety, nie informuje mieszkańców o ich terminach. Sąsiedzi także mieli kłopoty z psami, które chorowały po kontakcie z tym preparatem. Próbowałam interweniować w administracji, ale zostałam zbyta.
Obrzeża chodników wokół bloków są spryskiwane środkiem chwastobójczym. Część lokatorów twierdzi, że szkodzi on psom.
- Używamy preparatu, który jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt, producent nie wymaga żadnego okresu karencji, nawet w przypadku stosowania na rabatki warzywne. Nie ma więc możliwości, by środek ten szkodził psom - twierdzi Michał Majek, kierownik działu technicznego SM "Sympatyczna". - Dlatego też nie informujemy o okresach jego stosowania, bo nie ma takiej potrzeby. Ostatnio był używany w lipcu.

Wideo

Komentarze 14

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

d
do anty ŁKS team

ty naprawdę jesteś d.e.b.i.l.e.m. trudno musisz z tym żyć

u
uważny czytelnik

Przecież nikt teraz nie opryskuje chwastów. Zresztą administracja wskazuje, że robili to w lipcu. Kilka dni deszczowych było. To jak ten pies mógł się teraz zatruć? A jeżeli wcześniej, powiedzmy na początku sierpnia, to ta kobieta dopiero teraz interweniuje?

:]

Mój ŚP pies niestety zmarł. PRZEZ WAS K****!!

A
Anty ŁKS Team

ŁKS je pewnie czymś podtruwa. Żyrafy już wykończyli, teraz biorą się za psy. Kto wie, może za kilka miesięcy zaczną mordować ludzi.

l
lokator

a nie sądzicie że to lokatorzy bloków podtruwają pieski w obronie przed psim gó...

l
ludzie psom zrec nie dają,

to psy chore.

A
Anka do houndmen

Niestety ale człowiek potrafi się gorzej zachować niż bydle,ale jak ma zamiast mózgu g.ó.w.n.o to cóż to znaczy brodzić w nim po kostki,nieprawdaż drogi houndmenie?Nie trzeba cię znać aby wyrobić sobie zdanie na twój temat.Wolę psy niż takich ludzi jak ty,ba wolę nawet szczury,bo to inteligentne stworzenia..

.....

to administracja powinna p[onosić koszty leczenia psów a jka coś goreszego się stanie psiakowi to odszkodowanie!!!!

d
do houndmen

gadasz trak jaby ludzie nie srali na ulicach a żule to robią wiec i tak bedzisz chodzić w gównie

t
ta jasne

administracja pewnie ściemnia

h
houndmen

Prawidłowo,, należy wytruć to bydło bo inaczej będziemy chodzili po kostki w gównie ,a "wsioki"nigdy nie odzwyczają się od pasania trzody.

A
Anka

Na teofilowie pryskają chwasty randapem.Mój pies jak polizał taką opryskana trawę chorował ponad tydzień,strasznie się męczył.Podrażnia też poduszeczki,jego łapki były czerwone i bardzo je wygryzał.To jest paskudztwo i napewno nie jest obojętne dla zdrowia.

d
do Anty RTS Team

no i zaczniemy od cb !

A
Anty ŁKS Team

ŁKS je pewnie czymś podtruwa. Żyrafy już wykończyli, teraz biorą się za psy. Kto wie, może za kilka miesięcy zaczną mordować ludzi.

Dodaj ogłoszenie