Po awansie piłkarzy ŁKS do ekstraklasy. Będzie wielka fetaełkaesiaków

(h)Zaktualizowano 
Piłkarze ŁKS, na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu, wywalczyli awans do ekstraklasy. W sobotę szykuje się wielka feta z tej okazji. [b]ZOBACZ NA KOLEJNYCH SLAJDACH[/b]

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 14

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

już jest, wczoraj na blaszok arena się wszyscy zesrali

Ł
Łodzianin
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

2019-05-08T16:52:18 02:00, widzewiak:

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

2019-05-08T17:35:25 02:00, Gość:

To zacznij się myć zamiast wietrzyć!

ja nie mam problemu z higieną, gorzej u was, wczoraj się wszyscy zesrali po meczu z Olimpia, buhaha

Ł
Łodzianin
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

2019-05-08T16:52:18 02:00, widzewiak:

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

2019-05-08T17:43:30 02:00, Jo:

Ta fetą to będzie na Klepsydra arenie?

na stadionie MAKiSu, na którym mecze rozgrywa Łódzki Klub Sportowy

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

nie podszywaj się pod ełkaesiaka, bo jesteś na to zbyt głupi srałtełesiaku

T
Ty
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

Będzie wielki fetor w Byczynie czerwony cwelu z reaktywacji

J
Jo
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

2019-05-08T16:52:18 02:00, widzewiak:

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

Ta fetą to będzie na Klepsydra arenie?

G
Gość
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

2019-05-08T16:52:18 02:00, widzewiak:

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

To zacznij się myć zamiast wietrzyć!

w
widzewiak
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

G
Gość

Hej umówię się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania. Mam 25 lat jestem po rozwodzie i nie chce faceta na stałe. Napisz do mnie na www.wyspakobiet.eu/oliwia25

R
Rodowity z Chechła

będzie wielki fetor

G
Gość
2019-05-08T13:31:50 02:00, Gość:

Zara widzewioki jak zobaczą odkryty autokar to też go będą chcieli mieć .jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby fetować awans z 4 ligi odkrytym autokarem hahahahahaahahahahaha

dla nich to było prawie jak zdobycie LM albo mistrza Polski :)

G
Gość

Zara widzewioki jak zobaczą odkryty autokar to też go będą chcieli mieć .jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby fetować awans z 4 ligi odkrytym autokarem hahahahahaahahahahaha

G
Gość
2019-05-08T13:14:16 02:00, Łodzianin:

Denaturat na limance poleje się strumieniami...

No.Widzew - Grudziądz 0:1.Będzie co oblewać

Ł
Łodzianin

Denaturat na limance poleje się strumieniami...

Dodaj ogłoszenie