Po awansie piłkarzy ŁKS do ekstraklasy. Będzie wielka fetaełkaesiaków

(h)Zaktualizowano 
Piłkarze ŁKS, na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu, wywalczyli awans do ekstraklasy. W sobotę szykuje się wielka feta z tej okazji. [b]ZOBACZ NA KOLEJNYCH SLAJDACH[/b]

polecane: Kajetan Kajetanowicz: Rajd Sardynii jest bardzo wymagający dla sprzętu i załogi

Wideo

Materiał oryginalny: Po awansie piłkarzy ŁKS do ekstraklasy. Będzie wielka fetaełkaesiaków - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

już jest, wczoraj na blaszok arena się wszyscy zesrali

zgłoś
Ł
Łodzianin
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

2019-05-08T16:52:18 02:00, widzewiak:

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

2019-05-08T17:35:25 02:00, Gość:

To zacznij się myć zamiast wietrzyć!

ja nie mam problemu z higieną, gorzej u was, wczoraj się wszyscy zesrali po meczu z Olimpia, buhaha

zgłoś
Ł
Łodzianin
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

2019-05-08T16:52:18 02:00, widzewiak:

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

2019-05-08T17:43:30 02:00, Jo:

Ta fetą to będzie na Klepsydra arenie?

na stadionie MAKiSu, na którym mecze rozgrywa Łódzki Klub Sportowy

zgłoś
S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

nie podszywaj się pod ełkaesiaka, bo jesteś na to zbyt głupi srałtełesiaku

zgłoś
T
Ty
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

Będzie wielki fetor w Byczynie czerwony cwelu z reaktywacji

zgłoś
J
Jo
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

2019-05-08T16:52:18 02:00, widzewiak:

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

Ta fetą to będzie na Klepsydra arenie?

zgłoś
G
Gość
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

2019-05-08T16:52:18 02:00, widzewiak:

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

To zacznij się myć zamiast wietrzyć!

zgłoś
w
widzewiak
2019-05-08T14:28:13 02:00, Rodowity z Chechła:

będzie wielki fetor

wiekszego jak z twojej du.. nie ma

zgłoś
G
Gość

Hej umówię się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania. Mam 25 lat jestem po rozwodzie i nie chce faceta na stałe. Napisz do mnie na www.wyspakobiet.eu/oliwia25

zgłoś
R
Rodowity z Chechła

będzie wielki fetor

zgłoś
G
Gość
2019-05-08T13:31:50 02:00, Gość:

Zara widzewioki jak zobaczą odkryty autokar to też go będą chcieli mieć .jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby fetować awans z 4 ligi odkrytym autokarem hahahahahaahahahahaha

dla nich to było prawie jak zdobycie LM albo mistrza Polski :)

zgłoś
G
Gość

Zara widzewioki jak zobaczą odkryty autokar to też go będą chcieli mieć .jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby fetować awans z 4 ligi odkrytym autokarem hahahahahaahahahahaha

zgłoś
G
Gość
2019-05-08T13:14:16 02:00, Łodzianin:

Denaturat na limance poleje się strumieniami...

No.Widzew - Grudziądz 0:1.Będzie co oblewać

zgłoś
Ł
Łodzianin

Denaturat na limance poleje się strumieniami...

zgłoś
Dodaj ogłoszenie