Pływanie. Znakomity występ UKS SP 190

P.
Pływacy UKS SP 190 Łódź udanie rozpoczęli sezon.

W zawodach pływackich o Puchar Regionów i Miast Partnerskich w Opolu zajęli w punktacji drużynowej trzecie miejsce i zdobyli 44 medale.
Znakomicie spisała się Aleksandra Knop, która w konkurencji 200 m st. grzbietowym wynikiem 2:33,11 ustanowiła rekord Polski 11-latek. Trenerką młodej rekordzistki jest Sylwia Brzezicka. Paulina Piechota, uczestniczka tegorocznych mistrzostw Europy juniorów, była najlepszą zawodniczką imprezy, a Wiktor Rajca zajął drugie miejsce w punktacji zawodników 11- i 12-letnich.
Ponadto medale i punkty dla zespołu zdobyli: Krzysztof Fiks, Aleksander Derendarz, Filip Mańka, Karolina Piechota, Maciej Woźniak, Patryk Mistakiewicz, Jakub Ciszewski, Olivia Rajca, Paulina Miksa i Patryk Pawlaczyk. (p)

Materiał oryginalny: Pływanie. Znakomity występ UKS SP 190 - Polska Times