Pływanie. Znakomity występ Aleksandry Knop w reprezentacji Polski

Najwięcej medali podczas międzynarodowego wielomeczu pływackiego juniorów rozgrywanego w Limassol na Cyprze, wywalczyła łodzianka Aleksandra Knop z UKS 190.

Ola zdobyła cztery złote medale w konkurencjach 200 i 400 m dowolnym, 200 i 400 m zmiennym oraz srebrny na dystansie 800 m dowolnym. W konkurencjach 200 i 400 m dowolnym czasami 2:04,18 i 4:22,20 poprawiła rekordy mitingu. Do kolekcji dorzuciła jeszcze dwa złote krążki i rekordy Polski 15-latek  uzyskane z koleżankami w sztafetach 4x100 i 4x200 m dowolnym oraz srebro na 4x100 m zmiennym. Kolega klubowy Oli, Wiktor Rajca zajął 6. miejsce w wyścigu na 400 m zmiennym.
W klasyfikacji punktowej najlepsi byli Polacy 327,5 pkt, przed Ukraińcami 277 pkt, trzecią lokatę zajęli Grecy 268 pkt.