Pływanie. W ostatnim dniu mistrzostw Polski drugi złoty medal Pauliny Piechoty

Ostatni dzień mistrzostw Polski w pływaniu też przyniósł medale naszym zawodnikom

Drugi złoty medal na mistrzostwach wywalczyła Paulina Piechota, która wygrała wyścig 1500 dow czasem 16.22.61. Wcześniej łodzianka triumfowała na dystansie 800 dow.
Aleksandra Knop znakomita na ostatnich 50 metrach zdobyła srebrny medal czasem 2.12,06. To nowy rekord Polski juniorek 15-letnich. Trzecia na tym dystansie była Zuzanna Dzwonnik, czasem 2.14,77.
Kamil Kaźmierczak zdobył srebrny medal na 100 grzb - 51,18. Przegrał tylko z Radosławem Kawęckim - 50,92. Nasz zawodnik drugie 50 metrów pokonał szybciej od utytułowanego rywala.
Jan Kałusowski zdobył brązowy medal na 50 klas. Łodzianin uzyskał czs 27,0. To nowy rekord Polski juniorów 18-letnich