Pływanie. Polacy bez medalu na mistrzostwach świata juniorów

Na trwających w Budapeszcie mistrzostwach świata w pływaniu polska reprezentacja nadal jest bez medalu.

W rozegranych dotychczas konkurencjach najwyżej uplasowała się grzbiecistka z AZS Warszawa Zuzanna Herasimowicz, która na dystansie 200 m grzbietowym była siódma.
Wiktoria Guść z Delfina Piotrków Trybunalski zajęła 32 miejsce na 100 m dowolnym z czasem 57,40, a Mikołaj Malec (MKS Trójka) był na 35 pozycji w konkurencji 200 m zmiennym 2:08,52.
Aleksandra Knop (UKS 190) płynęła na ostatniej zmianie sztafety 4x100 m dowolnym mixt, która uplasowała się na 10. miejscu.
Ola na swoim odcinku uzyskała czas 56,87.