Pływanie. Nasi wrócili z gradem medali

Na mistrzostwach Polski juniorów 17-18 letnich w Lublinie w klasyfikacji medalowej na pierwszej pozycji uplasował się Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki, którego zawodnicy 10 razy stawali na podium zwycięzców.

Trzy złote medale zdobył Kamil Kaźmierczak. Dwa razy zwyciężył Marcel Wągrowski, który zdobył też brązowy medal. Ze srebra mógł się cieszyć Michał Cukanow. Wymieniona trójka zawodników razem z Wojciechem Parzynowskim wywalczyła trzy medale w sztafetach - złoty i dwa . Trenerem medalistów jest Tomasz Lewiński.
Pięć medali - dwa złote oraz trzy srebrne - wywalczyła podopieczna trenera Marcina Młynarczyka Paulina Piechota z UKS SP 190. Brązowy medal w wyścigu sztafet wywalczyły zawodniczki MKS Trójka: Sandra Redner, Karolina Pokrywka, Martyna Wardzińska i Oliwia Król. Trenerem drużyny jest Tomasz Melka.