Pływanie Na siostry Karolinę i Paulinę w Olsztynie po prostu nie było mocnych!

Na jeziorze Ukiel w Olsztynie został rozegrany Finał Grand Prix Polski 2018 w pływaniu na wodach otwartych.

Startujący mieli do pokonania dystans 3 kilometrów.
Znakomicie w stolicy Krainy Tysiąca Jezior spisali się reprezentanci UKS 190 Łódź.
W wyścigu kobiet pierwsze miejsce zajęła Paulina Piechota, a na trzeciej pozycji przekroczyła linię mety jej siostra Karolina, która z kolei została triumfatorką w punktacji ogólnej tegorocznego Grand Prix.
W rywalizacji mężczyzn zarówno w finałowym wyścigu jak i w ogólnej punktacji Grand Prix zwyciężył Patryk Pawlaczyk.
Paulina Piechota i Patryk Pawlaczyk w dniach 6-8 września walczyć będą w mistrzostwach świata juniorów w pływaniu na wodach otwartych w Izraelu.