Pływanie. Na Paulinę Piechotę w mistrzostwach Łodzi nie było mocnych

Na pływalni Zatoki Sportu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego.

Piękna, 50metrowa pływalnia zachęciła do startu także kluby spoza naszego regionu dzięki czemu rywalizacja była jeszcze bardziej atrakcyjna.
Wśród kobiet najlepszą zawodniczką została Paulina Piechota z UKS 190 Łódź, która wygrała konkurencje 400, 800 i 1500 dowolnym. Na tym najdłuższym dystansie uzyskała najbardziej wartościowy rezultat zawodów 16:49,87 769 pkt. Drugie miejsce w klasyfikacji zajęła Wiktoria Guść z Delfina Piotrków Trybunalski, a trzecie Klaudia Skibiak z UKS 190.
W męskiej rywalizacji najwięcej punktów w trzech startach zgromadził Jakub Kiszczak ze Śląska Wrocław i wyprzedził dwóch zawodników MKS Trójka Łódź Jana Kałusowskiego oraz Jakuba Balceraka.
W młodszych kategoriach najlepszymi zawodniczkami i zawodnikami zostali: juniorzy 16 lat Aleksandra Knop (UKS 190) i Konrad Zieliński (UKS 190), 15 lat Wiktoria Guść i Sergiusz Gołacki (UKS 190), 14 lat Maja Marcinkowska (MKS Jedynka) i Kacper Płoszka (MKS Jedynka), 13 lat Weronika Gomułka (UKS 190) i Mikołaj Popiel (Meduza Pajęczno), 12 lat Julia Ber (Piątka Konstantynów) i Bartosz Tarczyński (UKS 190). Były to udane zawody.