Pływanie. Medale Mileny Karpisz

W mistrzostwach Polski Juniorów 17-, i 18-letnich w pływaniu medale dla naszego regionu zdobyła tylko Milena Karpisz z Piątki Konstantynów.

Milena została mistrzynią kraju na dystansie 800 m st. dowolnym, a srebrne medale wywalczyła w konkurencjach 200 i 400 m st. dowolnym.
Miejsca w finałowej ósemce wywalczyli: Karolina Pokrywka, Martyna Wardzińska i Dominik Dębski (MKS Trójka) oraz Oskar Sawczuk (SKS 137 Delfin). Trzy złote medale zdobył wychowanek MKS Trójka Adam Staniszewski, którego wyjazd do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie zakończył się zmianą barw klubowych tuż przed mistrzostwami.