Pływanie ME. Drugi medal Jakuba Kraski!

W drugim dniu mistrzostw Europy juniorów w Netanji Kacper Stokowski (G8 Bielany Wa-wa) został mistrzem Europy juniorów na dystansie 100 m stylem grzbietowym!

W finale uzyskał czas 54.60,. Czwarte miejsce zajął Kamil Kaźmierczak (Olimpijczyk Aleksandrów Ł.) 54.94.Drugi medal wywalczył Jakub Kraska z Piątki Konstantynów Łódzki. Najpierw miał złoto a teraz... Sztafeta mieszana na dystansie 4x100 m stylem dowolnym w której płynął razem z: Bartoszem Piszczorowiczem, Kornelią Fiedkiewicz i Aleksandrą Polańską zdobyła brązowy medal. Kraska awansował też do finału 100 m st. dowolnym z czasem 49.46, który jest nowym rekordem Polski juniorów 17. W eliminacjach 200 m zmiennym do finału na awansował Marcel Wągrowski (Olimpijczyk) z czasem 2:03,23. 10 miejsce zajął Jan Kałusowski (MKS Trójka) 2:04,13.