ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Pływanie. Łodzianka Paulina Piechota zajęła ósme miejsce. ME...

p

2018-06-13 12:45

2018-06-13 12:45

Dodaj komentarz

Pływanie. Łodzianka Paulina Piechota zajęła ósme miejsce. ME tuż tuż

p

2018-06-13 12:45

Po mistrzostwach Polski w Zatoce Sportu w Łodzi reprezentacje seniorów i juniorów rozpoczęły przygotowania do mistrzostw Europy.
Seniorzy, a wśród nich łodzianka Paulina Piechota z UKS 190, wystartowali w dwóch w Canet. Nasi zawodnicy dziesięć razy byli w czołowej trójce zmagań. Cztery razy stawał na podium Konrad Czerniak.
Paulina na 1500 m dow zajęła ósme miejsce. A14 i 15 czerwca w Barcelonie drugi miting. Póżniej nasi reprezentanci zostaną na dwutygodniowym zgrupowaniu w Hiszpanii.
Juniorzy obecnie trenują w Ostrowcu i w Dębicy, a od 15 czerwca będą szlifować formę w Łodzi w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej.
W mistrzostwach Europy juniorów w Helsinkach na początku lipca wystartują: Aleksandra Knop i Krzysztof Fiks (UKS 190), Jan Kałusowski i Jakub Balcerak (MKS Trójka), Jakub Kraska (AZS Łódź) i Alan Kłosiński (MKS Jedynka). Z kadrą juniorów pracują dwaj łódzcy trenerzy, bracia Marcin i Maciej Młynarczyk.
Łódzkie pływanie jest w ofensywie. Liczymy, że nasi młodzi bardzo zdolni zawodnicy pokażą się z dobrej strony i wrócą z mistrzostw z medalami. Stać ich na dobre wyniki i wysokie miejsce, także te na podium.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się