Pływanie - Grand Prix. Piechota - trzecia, Guść - czwarta

W Warszawie rozegrana została kolejna runda Arena Grand Prix Polski w pływaniu.

Zabrakło wielu zawodniczek i zawodników krajowej czołówki. Kadra przebywa bowiem na zgrupowaniu szkoleniowym na Teneryfie, a studenci rywalizowali w Akademickich Mistrzostwach Polski.
Najlepszymi okazali się Zuzanna Herasimowicz z AZS AWF Warszawa i Paweł Juraszek z Dziewiątki Dzierżoniów. W ogólnej klasyfikacji trzecie miejsce zajęła Paulina Piechota (UKS 190), która zwyciężyła w konkurencji 800 m dowolnym, a na dystansie 400 m była druga. Tuż za nią w punktacji uplasowała się Wiktoria Guść (Delfin Piotrków Trybunalski), druga na 200 m dowolnym i 400 m zmiennym. Na trzecich miejscach do mety dopłynęli Aleksandra Knop (UKS 190) na 200 m dowolnym i Mikołaj Malec (MKS Trójka) na 200 m grzbietowym.W gronie juniorów Wiktoria Guść była najlepszą w kategorii 15 lat, Aleksandra Knop wywalczyła drugą lokatę w grupie 16-latek, wśród juniorów 14-letnich trzecią pozycję zajął Kacper Płoszka, a czwarty był Krzysztof Pogoda (obaj MKS Jedynka). Ostatnie, finałowe zawody Arena Grand Prix Polski sezonu 2018/19 odbędą się 27/28 kwietnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.