Pływanie. dwa rekordy Polski łodzianki

W ogólnopolskich mistrzostwach Radomia drugi rok z rzędu punktację drużynową wygrał zespół MKS Trójka Łódź.

Na szóstej pozycji uplasowała się mniej liczna, ale silna ekipa UKS SP 190. Jej pierwszoplanową zawodniczką była Aleksandra Knop. Podopieczna trenerki Sylwii Kowalskiej ustanowiła dwa rekordy Polski juniorek 12-letnich na dystansach 100 m st. grzbietowym – 1:07,06 oraz 200 m st. grzbietowym – 2:23,63. Ola została oczywiście najlepszą zawodniczką zawodów w kategorii 12 lat.
W rywalizacji open wygrali reprezentanci MKS Trójka. Najlepszą zawodniczką była Karolina Pokrywka, a zawodnikiem Jan Kałusowski. W kategorii 11- latków zwyciężyła Zuzanna Karpińska.
Ponadto w indywidualnych konkurencjach w swoich kategoriach wiekowych zwyciężali: Jakub Balcerak, Zofia Zbrojewska, Natalia Jarząbek, Anna Misiorny, Zuzanna Juźwicka, Klaudia Biegała, Dominika Kowalska (wszyscy MKS Trójka), Barbara Pawłowska, Olivia Rajca, Konrad Zieliński (wszyscy UKS SP 190).