Pływanie. Bardzo dobra postawa łodzian

W zawodach pływackich Arena Grand Prix Puchar Polski na pływalni Zatoka Sportu ACSD Politechniki Łódzkiej triumfowała Aleksandra UrbańczykOlejarczyk (AZS UŁ PŁ).

Z łódzkich zawodników bardzo dobrze zaprezentował się Marcel Wągrowski (AZS), który wygrał 200 m zm 2:00,27, 400 m zm 4:15,66 i był trzeci na 100 m zmiennym. Został też najlepszym zmiennistą zawodów. Dobrze startowali także: Kamil Kaźmierczak (Olimpijczyk Aleksandrów) zwycięzca konkurencji 50 m grzb 24,48, trzecia na 50 m motyl, Aleksandra Knop (UKS 190) trzecia zawodniczka na 400 m zm i 400 m dow, Paulina Piechota (UKS 190), która wywalczyła drugie miejsce na 800 m dow i trzecie na 200 m motyl, Michał Cukanow (Olimpijczyk) trzeci na 200 m motyl, Bartłomiej Lassek drugi na 100 m zm Zuzanna Dzwonnik (oboje AZS) druga na 100 m zm i trzecia na 200 m zm.