Pływanie 13-latków. Trzecie miejsce Jedynki w drużynowych mistrzostwach

Bardzo dobrze wypadli pływacy naszego regionu na pływalni w Ostrowcu Świętokrzyskim w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w kategorii 13 lat.

W tej ogólnopolskiej imprezie pływacy rywalizowali w trzech strefach i po zestawieniu wyników otrzymają medale.Nawa Skierniewice zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej, a na trzeciej pozycji uplasował się MKS Jedynka Łódź. W punktacji drużynowej Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki zajął 5. miejsce, na 7. była Nawa, a na 10. SKS 137 Delfin Łódź.
W indywidualnych konkurencjach Alicja Rodziewicz była pierwsza na 100 m motylkowym, 100 i 200 m grzbietowym, 200 m zmiennym , Weronika Lesiak (obie Nawa Skierniewice) pierwsza na 100 i 200 m klasycznym oraz trzecia na 200 m zmiennym, Tymoteusz Jóźwiak (MKS Jedynka) wygrał 100 m motylkowym, 100 i 400 m dowolnym i 200 m zmiennym, Miłosz Świderski był drugi na 100 m motylkowym i 200 m grzbietowym, trzeci na 200 m zmiennym, Feliks Rubin (obaj MKS Trójka) trzeci na 100 m dowolnym, Marta Rychter zajęła drugie miejsce na 100 i 200 m klasycznym, Lena Pawlak  (obie Olimpijczyk Aleksandrów) druga na 400 m dowolnym i trzecia na 100 m dowolnym, Bianka Cieplucha (SKS 137 Delfin) była trzecia na 200 m klasycznym.W wyścigach sztafetowych drugie miejsce na 4x50 m zmiennym i trzecie na 4x50 m dowolnym zajęła Nawa Skierniewice.