Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 16godz.
  • 36min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Pływacy z Łodzi widoczni w Grand Prix w Suwałkach

(bart)
Aleksandra Urbańczyk znów pokazała, że jest świetną pływaczką
Aleksandra Urbańczyk znów pokazała, że jest świetną pływaczką Paweł Łacheta
W Suwałkach ruszył cykl Grand Prix w pływaniu. Zawodnicy z Łodzi posłali tam całkiem mocną reprezentację, która może nie zawojowała zmagań na krótkim, 25-metrowym basenie, jednak z całą pewnością dała o sobie znać.

W klasyfikacji punktowej wśród pań najwartościowsze rezultaty osiągnęła Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk (MKS Trójka Łódź), na 50 metrów stylem grzbietowym (2,35 s) oraz na 100 metrów stylem zmiennym (1.01,84 min). Ola uzyskała też dobry wynik na 50 metrów stylem dowolnym (25,52 s).
Inna łodzianka, Ewa Ścieszko (AZS UŁ PŁ), nie miała sobie równych na dystancie 100 metrów stylem klasycznym (1.13,84 min). Z kolei kolega klubowy Urbańczyk-Olejarczyk, Filip Wypych, wygrał na 100 metrów stylem zmiennym (58,39 s) i był drugi na 100 metrów stylem dowolnym (51,22 s).
W Suwałkach zaprezentowali się również: Katarzyna Szpucha (Olimpijczyk Aleksandrów), Weronika Czaplicka, Bartłomiej Lassek, Łukasz Borkowski, Grzegorz Breś, Maksymilian Zgierski oraz Maciej Sobczyk (wszyscy MKS Trójka).
A trzeba pamiętać o tym, że już za niespełna miesiąc (konkretnie w dniach dniach 10 i 11 listopada) Łódzki Okręgowy Związek Pływacki będzie organizatorem zawodów z cyklu Grand Prix na krótkim basenie przy ul. Styrskiej. Zapowiadają się więc ogromne emocje.
Aleksandra Urbańczyk znów pokazała, że jest świetną pływaczką

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie